Kristina S

VERDE Revitalization & Lifting Face Serum

VERDE Revitalization & Lifting Face Serum
VERDE Revitalization & Lifting Face Serum
VERDE Revitalization & Lifting Face Serum
VERDE Revitalization & Lifting Face Serum
VERDE Revitalization & Lifting Face Serum

Verde - бренд натуральної косметики,що виготовляється в Іспанії. Вони пропагують здоровий спосіб життя та екологічно чисту косметику.

Я вирішила почати знайомство із сироватки з новим для мене активним компонентом - бакучіолом.

VERDE Revitalization & Lifting Face Serum

Перше, на що звертається увага - упакування. Сироватка знаходиться в картонній коробочці,а до неї кладуть листівку ❤️ " Ти особлива". Це надзвичайно приємно і складається дуже хороше перше враження.

Раніше робила розпаковку і описала перші враження 👉 https://club.makeup.com.ua/post/39728/

Пляшечка скляна, матова,дуже міцна. Виглядає гарно і нагадує тональний крем.

Дозатор -скляна піпетка. Потрібно кожного разу обережно виймати і закривати її,аби сироватка не витікла на різьбу. Але попри це,мені дуже подобається ритуал нанесення сироватки саме таким способом.


Аромат приємний, свіжо-трав'яний. Після нанесення відчувається деякий час,але зовсім не дратує.

Консистенція доволі в'язка,не рідка. Має помаранчево-бежевий відтінок,проте на обличчі лягає прозорим шаром.

Дизайн мінімалістичний. Позаду пляшечки надрукований лише склад і вибита дата кінцевого споживання. З часом вона починає стиратися,тому рекомендую сфотографувати.

- 💦гіалуронова кислота сприяє підтримці нормального водного балансу у клітинах
- 💫сквален має пом'якшувальні та бактерицидні властивості
- 💦ксилітил глюкозид допомагає шкірі, додаючи додаткову вологу
- 💦пантенол має загоювальну, зволожуючу і розгладжуючу дію
- 🍊стабільна форма вітаміну С (BIS-GLYCERYL ASCORBATE) крім пригнічення вироблення меланіну, він забезпечує ультразволоження шкіри, оскільки зміцнює ороговілу клітинну оболонку в роговому шарі
- 🌿бакучіол потужний рослинний інгредієнт потрійної дії з догляду за шкірою, що має антимікробні, протизапальні та освітлювальні властивості
- 🍃екстракт листя Центели азіатської стимулює процеси епітелізації, сприяє загоєнню дрібних ран та опіків, регенерує клітини шкіри, нормалізує водносольовий та жировий обмін, підвищує пружність та еластичність шкіри, тонізує, стимулюють утворення колагену, зміцнює сполучну тканину
- 🪴екстракт Алоє пом'якшує шкіру, знімає роздратування. Сприяє загоєнню, має протизапальну дію

Чесно кажучи,я з насторогою вводила новий активний компонент для своєї чутливої шкіри,але засіб виявився дуже комфортним. Два тижні тому у мене були: чутливі зони обличчя,які давали про себе знати після вмивання; висип у нетиповій зоні - скроні. Зазвичай усі висипання у мене зосереджені у Т зоні. Моя шкіра реагує на харчування,стрес + я маю харчову алергію, тому відслідковувати зміни я вирішила саме по висипу на скроні. За цей період залишився лише ледь помітний слід.


Я помітила,як покращився захисний бар'єр. Одразу після нанесення шкіра набуває матового ефекту.Сироватка абсолютно не відчувається на шкірі. Вона не липка,швидко всотується.
Мені настільки комфортно після її нанесення,що іноді я забувала ввечері нанести поверх крем.


Радію,що моє перше знайомство з бакучіолом пройшло добре і сподіваюсь на ще більші позитивні результати з часом 🙌