saybeautyk

Глиняні маски: такі різні

Глиняні маски: такі різні
Глиняні маски: такі різні

Ці масочки мені відлила Пришелець Ольга ,і завдяки їй я маю можливість розказати про них сьогодні ❤️

На жаль, 2/3 цих продуктів не представлені на мейкап 🥲 але не думаю, що це проблема.

Почну зі свого улюбленого бренду - Manyo.

Я вже мала від них повнорозмір рожевої маски з каламіном і вона була шикарна (огляд робила тут -> https://club.makeup.com.ua/post/8445/ , я її рекомендую всім-всім).

І от завдяки Олі я мала змогу спробувати її зелену сестричку.

Вони трохи відрізняються одна від одної, зелена все ж таки більш очищуюча і більше для комбі/жирної шкіри, в той час як рожева підійде будь-якому типу, навіть мега-чутливій.

Зелена маска з ефектом охолодження, вона приємно холодить і завдяки цьому круто знімає набряки, мені подобається наносити її після холодильника - тоді це дабл-кілл.

Ефект можете оцінити тут. Не скажу, що це прямо таки 100% очищення, але працює вона класно. Думаю, що її цілком можна вписати як аналог Atache) але все одно ціну в 1000+ грн вважаю надто завищеною.

Склади у Manyo завжди ідеальні, і ця маска - не виключення.

Вона на основі каоліну та рослинних екстрактів (центели, полину, камелії, кореня солодки, шипшини - всі вони направлені на заспокоєння і зволоження). Охолоджуючий ефект дає олія перцю.

Ця маска більш мʼяка, ніж Manyo, на мою скромну думку.

Вона має в собі дрібні абразивні частинки, але вони не відчуваються на обличчі ні при нанесенні, ні при змиванні.

Склад тут теж приємний і дієвий, але при цьому лагідний. Основні компоненти маски:

🍆Екстракт баклажана 66% — багатий на лупеол компонент, зволожує шкіру, заспокоює її та балансує виділення себуму.

🫧Каолін (біла глина) 14% та бентоніт — несуть абсорбувальний, антисептичний і регенерувальний ефекти.

🫧Екстракти центелли азіатської, насіння чіа, хаутюнії — заспокоюють та знижують чутливість шкіри.

🫧Березовий сік — зволожує та пом’якшує шкіру.

🫧Порошок зі шкаралупи волоського горіха — ніжно відлущує шкіру.

Знову ж таки наглядно показую ефект.

Це маска, коли ви хочете ніжного, але трохи глибшого очищення, ніж від умивачок. Вона не дає якогось вау-ефекту, підсихає на обличчі під час експозиції, але не в нуль. Змивається легко)

Я б навряд-чи взяла собі її повнорозмір, але спробувати було цікаво. Вона дуже хороша, але для любителів делікатності. Я ж в глиняних масках люблю саме хард.

Майя фаворитка з усіх трьох. Дівчата, це просто підпал 🔥

Вона працює на 200%. З першого ж використання в мене відвисла щелепа, коли я побачила свої кристально-чисті пори. Реально працююча маска, і не дарма її постійно немає в наявності.

Ціна в неї більш, ніж адекватна в порівнянні, наприклад, з тією ж Manyo - 690 грн за 100 мл.

Склад 50/50, мені не все там подобається, але враховуючи її вау-дію я взагалі не хочу на нього дивитись 😂

Основні діючі компоненти:

🫧Каолін поглинає себум та регулює секрецію сальних залоз, допомагає зменшити жирний блиск, очищує пори, пом’якшує шкіру, має легкий відбілюючий ефект;

🫧Бентоніт вбирає надмірну кількість шкірного сала, має протизапальну та антибактеріальну дію, видаляє токсини та забруднення з пор, освітлює та вирівнює тон шкіри, зменшує почервоніння;

🫧Спіруліна зменшує запалення, тонізує та стимулює відновлення;

🫧Екстракт центели заспокоює подразнення, покращує мікроциркуляцію, знижує чутливість та усуває почервоніння;

🫧Екстракт зеленого чаю освіжає, звужує пори, володіє себорегулятивними властивостями.

🫧Також наявна пудра зі шкаралупи грецького горіха, що додатково скрабу шкіру. Часточки тут достатньо відчутні.

На фото ефект чомусь не такий ваушний, як в житті) але ця маска реально робить ВСЕ. Вона охолоджує, знімає набряки, очищає шкіру (каолін+додаткове скрабування), тушить запальні елементи моментально, освітлює шкіру. Вона реально вау і дуже крута 🔥

Мені подобається наносити її дуууже тонким шаром - цього вистачає для дії продукту. Це класична глина, яка повністю висихає на обличчі (тобто попередні дві саме в плані висихання набагато комфортніші та делікатніші).

Рекомендую однозначно, і собі також взяла би повнорозмір, якби у мене в запасах не було схожої маски, що працює так само ідеально) розповім про неї якось згодом, я вже давно відфоткала і все ніяк не напишу про неї)