Mila__Mi

Вершкова насолода для любителів кокосу і легких текстур

Вершкова насолода для любителів кокосу і легких текстур
Вершкова насолода для любителів кокосу і легких текстур
Вершкова насолода для любителів кокосу і легких текстур

Раніше я писала про крем-суфле з ароматом манго та молочних протеїнів 🥭
https://club.makeup.com.ua/post/35744/
Дане суфле мені дууже сподобалося, що я також вирішила взяти ще з ароматом кокосу (бо я люблю доглядові засоби з цим ароматом).

Баночка (яка нагадує мені відерце з молочним десертом), виконана з пластику і мала захисну запаянку від першого користування.

Оформлення також нагадує мені якийсь смачний десерт (ох і текстура туди ж 🤤) з зображенням кокосів.

На зворотній частині баночки є наліпка з інформацією про засіб: опис, склад, спосіб застосування та інше.

СКЛАД:
Виділяю найактивніші компоненти ⬇️
Цетеариловий спирт (емолент) - пом'якшувач.
Мінеральна олія/рідкий парафін - добре зволожує та перешкоджає випаровуванню вологі зі шкіри, пом'якшує та створює захисний бар'єр.
Пальмітинова кислота - емолент.
Каприлові тригліцериди - пом'якшувач на основі кокосової олії. Запобігають випаровуванню води зі шкіри, усувають неприємне відчуття стягнутості та сухості.
Олія ши - живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює та захищає шкіру від сонячних променів, відновлює та регенерує.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Кокосова олія - зволожує, живить, попереджає втраті пружності та відновлює еластичність шкіри.
Екстракт ванілі - омолоджує, розгладжує та заспокоює шкіру.

Аромат вершковий, ніжний та свіжий, місцями і справді нагадує кокосовий десерт. А ось при нанесенні трохи відчувається як пастилки від кашлю з кокосом "Декатилен", часто брати їх саме з цим смаком 😋

До речі, аромат після нанесення на шкіру випаровується за декілька хвилин.

Колір білий, немов пломбір 🍦

Консистенція справжнього суфле, така вершкова, легка та невагома.

Зазвичай влітку я наношу крем на все тіло, одразу після душу. І також інколи можу зволожувати руки впродовж дня.

Оскільки крем має легку текстуру, то він добре розподіляється і при контакті з теплом шкіри він наче тане і перетворюється на емульсію.

Поглинається шкірою буквально за одну хвилинку, не залишаючи після себе відчуття жирної плівки.

Що ж по дії?
🥥 крем дуже добре зволожує шкіру, усуваючи відчуття сухості та стягнутості
🥥 пом'якшує, розгладжує та робить її шовковистою на дотик

Особливо ідеальний варіант зволоження саме на літню пору року, коли хочеться і зволожити шкіру і при цьому не обтяжувати її. Одним словом легка кокосова насолода 🥥

P.s. моя мама не любить аромат кокосу у засобах, а коли почула цей крем, то сказала, що відіжме у мене цей крем 😅 Так і живемо.