Mila__Mi

Коли раптом опинився на райському острові

Коли раптом опинився на райському острові
Коли раптом опинився на райському острові

Ви знаєте мою любов до цього бренду (вона триває вже трохи більше 3-х років 🙊). І ще з початку знайомства з TINK я дуже хотіла, щоб в їх асортименті були крема для тіла. І ось, моя маленька мрія збулася ☺️

Тож, не затягую, а ділюся своїми враженнями ⬇️

Баночка з прозорого пластику, чимось нагадує мені відерце з морозивом (так і хочеться туди ткнути ложкою 🤭).

Оформлення "смачненьке", тут можна зустріти багато мого улюбленого манго 😋

На боковій частині баночки є наліпка з усією необхідною інформацією про засіб.

Віділяю найактивніші компоненти⬇️
Мінеральна олія/рідкий парафін - добре зволожує та перешкоджає випаровуванню вологі зі шкіри, пом'якшує та створює захисний бар'єр.
Цетеариловий спирт (емолент) - пом'якшувач.
Каприлові тригліцериди - пом'якшувач на основі кокосової олії. Запобігають випаровуванню води зі шкіри, усувають неприємне відчуття стягнутості та сухості.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Пальмітинова кислота (емолент) - зволожувач.
Олія ши - живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює та захищає шкіру від сонячних променів, відновлює та регенерує.
Екстракт молочних протеїнів - амінокислота, ефективно зволожує та утримує вологу, знімає запалення та надає гладкості.
Екстракт плодів манго - зволожує, пом'якшує, регенерує, відновлює, усуває лущення та тріщини на шкірі.

Аромат:
Ох, не дарма такий заголовок цього допису. Бо цей засіб справді переносить тебе на райські острови, де ти відпочиваєш і п'єш коктейль піна-колада 🍹 Бо це крем-суфле пахне соковитим ананасом 🍍 в поєднанні з кокосом 🥥 Але, він не приторний, а такий, більш вершковий з легкою кислинкою.

Хоч тут і немає мого улюбленого манго, але ароматом цього крему я дуже задоволена👌🏻

Аромат на шкірі тримається декілька годин після нанесення, стаючи з часом все менш відчутним.

Колір блідо-жовтуватий.

Текстура і справді як суфле, або як йогурт середньої густоти. Якщо зачерпнути, то він добре тримає форму, але якщо розподілити по долоні, то він наче тане під теплом (як морозиво влітку).

Наношу крем на руки впродовж дня (якщо вдома), або на тіло після душу.

Крем, завдяки своїй суфлейній текстурі дуже легко розподіляється, прям ковзає, перетворюючись в поживну емульсію.

Вбирається шкірою (моєю сухою так точно) буквально за 1-2 хвилинки. Під час поглинання, дуже відчувається поживність крему та відновлення шкіри.

🥭 Крем миттєво усуває сухість та відчуття стягнутості.

🥭 Він чудово зволожує, живить та пом'якшує шкіру.

🥭 Робить шкіру гладенькою та шовковистою на дотик.

Мені сподобалося це крем-суфле, тому що, воно класно пахне і прекрасно справляється зі своїми доглядовими функціями.

Якщо ви шукаєте легкий, але при цьому ефективний зволожуючий засіб для тіла (особливо на літо), раджу звернути увагу саме на цей бюджетний кремчик 🥰