saybeautyk

Пілінг для шкіри голови з АНА-кислотами від MELONI

Пілінг для шкіри голови з АНА-кислотами від MELONI
Пілінг для шкіри голови з АНА-кислотами від MELONI

Розповідала вже про свої засоби від бренду Meloni з лінійки Hair Rescue:

Шампунь - https://club.makeup.com.ua/post/40393/

Бальзам - https://club.makeup.com.ua/post/40689/

Маска - https://club.makeup.com.ua/post/41058/

Ця лінійка шикарна, мені дуже сподобалась і підійшла.

До вищезазначених засобів я вирішила додати ще й кислотний пілінг для шкіри голови, адже ніколи не пробувала подібний засіб.

Раніше я просто додавала ензимну пудру до шампуню за рекомендацією дерматолога, а тепер в мене є окремий засіб для відлущення і глибокого очищення голови (що дуже важливо в моєму випадку, бо маю жирний тип).

Як завжди захоплююсь брендом Meloni за те, що вони майже на весь асортимент мають мініатюри, в тому числі і на цей пілінг)

Є варіант на 50 мл, але я б радила брати одразу повнорозмірний формат 100 мл, і на це є кілька причин:

⚪️100 мл обʼєм має дуууже зручний носик для нанесення засобу (просто проводиш по шкірі голови і за рахунок тонкого носика пілінг ніби сам наноситься, не треба брати додатково розчіску і ділити волосся на пробори і секції;

⚪️ви будете в такому захваті від цього засобу, що 50 мл покажеться мало)

Текстура у нього рідкого гелю, прозора і не дуже вʼязка. Жирності чи липкості немає взагалі.

Аромату я майже не відчуваю, він є, але дуже легкий і ненавʼязливий.

⚪️GLYCOLIC ACID (гліколева кислота) - Альфа-гідроксикислота (AHA), яка відлущує верхній шар шкіри, стимулює оновлення клітин та покращує текстуру шкіри.

⚪️CITRIC ACID (лимонна кислота) - М’який ексфоліант і регулятор pH, покращує тонус і текстуру шкіри.

⚪️LACTIC ACID (молочна кислота) - Альфа-гідроксикислота (AHA), яка зволожує шкіру і сприяє відлущуванню мертвих клітин шкіри.

⚪️PANTHENOL (пантенол) - Провітамін B5, який зволожує і заспокоює шкіру, сприяє її відновленню.

Склад направлений на відлущення та легке зволоження, тобто компенсацію дії кислот)

Виробник рекомендує користуватись засобом регулярно - я роблю це стабільно раз на тиждень на четвергам або пʼятницям.

Треба обережно нанести пілінг на суху шкіру голови (я якраз переживала, що це буде незручно і довго, але от якраз завдяки цьому найзручнішому носику процес займає у мене приблизно хвилину часу).

Витримати експозицію у 2-3 хв (я іноді тримаю 5), після чого змити водою і провести звичайну процедуру миття голови.

Так моє волосся виглядало до - бачите, що вже корені доволі жирненькі, але ще не прям «жирний жир» - це третій день після миття (першим рахую день миття).

А ось так волосся виглядає після - чистеньке і розсипчасте.

Мені дуже подобається цей пілінг, бо після нього шкіра реально ніби «дихає», і також свіжість подовжується приблизно на півдня.

Зазвичай мої корені починають виглядати жирними вже під кінець другого дня, але з цим пілінгом на ранок третього дня ще все пристойно - можно зробити гульку і спокійно йти по своїм справам.

Взагалі шампунь з лінійки Hair Rescue, хоч і безсульфатний, сам по собі якимось дивом мені подовжує свіжість голови, а в поєднанні з цим пілінгом ефект просто розкішний.

Звичайно, що я пробувала поєднувати пілінг і з іншими шампунями - результат такий же чудовий.

При всій своїй дієвості даний пілінг не викликає у мене ні печіння, ні почервоніння шкіри голови, ніяких лущень чи дискомфорту під час та після використання.

Витрата у нього середня - на 10, можливо 15 тижнів його вистачить (за умови користування 1 р/тиждень). У мене за півтора місяці пішло трохи більше половини баночки, але я наношу доволі щедро, не економлю.

Дієво та комфортно 🤍 ще й до того ж бюджетно - хіба не ідеально?

Я однозначно тепер буду повторювати цей засіб на постійній основі, для моєї жирної шкіри голови він став справжнім мастхевом за останні півтора місяці)