Ірина 🦋

Вітаміни для волосся з олією жожоба

Вітаміни для волосся з олією жожоба

Ці капсули потрапляли мені на очі багато разів на різних сайтах, на багатьох їх продають навіть поштучно, але чомусь у мене не виникало бажання купити їх. Поки в MUC мені не почали траплятися на очі дописи про них, дівчата їх дуже хвалили і радили, і звичайно ж я не встояла і захотіла спробувати 🙈

Вирішувала які ж вибрати, асортимент досить великий, але наприкінці вирішила що вони всі будуть працювати однаково і зупинилася на цих рожевих, та й відгуків по них було найбільше 😉

Незмивна натуральна олія Ellips Hair Vitamin Hair Treatment With Jojoba Oil - це реанімація для сухого та пошкодженого волосся, цілюща олія, надає моментальний ефект, що оздоровлює. Кожна капсула містить цілющий масляний комплекс, багатий мінералами та мікроелементами, які живлять та зволожують пасма по всій довжині.

Арганова олія благотворно позначається на зростанні локонів, робить їх більш щільними, сильними та еластичними. Волосся набуває життєвої енергії та сліпучого блиску, а пошкоджена структура поступово відновлюється. Вітамінні капсули незамінні після радикального перетворення локонів, їхньої хімічної завивки або фарбування.

Масло жожоба пом'якшує найжорсткіше волосся, робить його більш слухняним і податливим, воно набагато краще триматися в укладанні. Засіб створює невидимий захист проти негативного впливу навколишніх факторів.

Завдяки легкій структурі олія моментально вбирається, не залишаючи жирних слідів, добре відновлює пошкоджену структуру волосся, полегшує розчісування та захищає від УФ – променів.

Характеристики Капсули йдуть в упаковці по 8шт, деяких видів по 6шт по 1ml, також є великі упаковки на 50штук. Капсула щільна, але м'яка, схожа на желатинову як у таблеток або вітамінів.

Усередині суміш силіконів і масел, силікони на перших місцях, я нічого не маю проти них, навіть якщо вони можуть накопичуватися на волоссі, я переодично користуюся шампунем глибокого очищення, який змиває всі стайлінгові засоби, що накопичилися, наприклад таким https://club.makeup.com.ua/post/34073/ . До речі, якщо хтось може порадити хороший ШГО, напишіть, я б не відмовилася спробувати щось новеньке

Капсули мають приємний ненав'язливий квітковий аромат🌸, щось схоже мені здається у вже зустрічала в якихось інших засобах для волосся. Запах на волоссі не залишається, для кого то це плюс, хтось навпаки буде хотіти що б він залишався довше 😂

Виробник Індонезія

Вітаміни для волосся з олією жожоба
Вітаміни для волосся з олією жожоба

Моє волосся натуральне, зараз є трохи пасм освітлених на пару тонів, що створюють ефект вигорілого волосся на сонечку 🌞. Довжина трохи нижче за плечі 👩🏻. На моє волосся я використовувала десь половинку, а то і 1/3 капсули.

Написано, що потрібно наносити на вимите волосся, відкрити за допомогою ножиць 1 капсулу відрізавши кінчик і нанести на вологе волосся, підсушене рушником. Не змивати. Сушити та укладати волосся звичайним способом.

Пробувала наносити і на сухе та на підсушене волосся, ефект хороший в обох випадках. Я взагалі більше люблю наносити такі засоби з силіконом на сухе волосся, так мені простіше зрозуміти скільки потрібно, щоб не переборщити, і не довелося перемивати голову, після того як волосся перетвориться на жирні бурульки.

Загалом засіб мені сподобалося, волосся після нього м'яке та розсипчасте, легко розчісується. Не можу сказати що я помітила якийсь додатковий блиск на натуральному волоссі, але воно виглядає добре.👌

Єдино що мені все ж таки не дуже зручно, це форма цього засобу в капсулах, так як я використовую тільки половинку, потрібно вигадувати як зберігати залишок, щоб він не витік. Все ж таки формат у пляшечках мені зручніший 🤷🏻‍♀️

Якщо не використовуєте капсулку цілком, залишок краще упаковати назад під захисну плівку в упаковку, або зберігаю капсулу с залишком у якійсь невеликій закритій упаковці від крему, коли я робила так, вона залишалася м'якою до наступного застосування, а ось коли капсулу я залишила без упаковки, оболонка затверділа і стала як пластик, було не зручно видавлювати її вміст потім.

Думаю вони відмінно підійдуть тим у кого довше і густіше волосся, і кому потрібно використовувати всю капсулу цілком.

Капсули працюють на моєму волоссі так само як інши незмивни засоби з моїх дописів, які я люблю, у них упаковка для мене набагато зручніша

https://club.makeup.com.ua/post/35429/ https://club.makeup.com.ua/post/32660/ https://club.makeup.com.ua/post/33158/

Чим більше користуюся ними, тим більше подобаються, не зважауче на недуже зручне для мене пакупання, думаю заради інтересу спробую ще інших кольорів капсули 😂 хоча якогось божевільного ефекту від них очікувати не варто

Ви повинні їх спробувати, хоча б для того, щоб знати, що являють собою гучні вітаміни від Ellips 😉

Чи пробували ви ці вітаміни? Помітили різницю між ними? Які ваші улюблені?

  • Вітаміни для волосся "Здоров'я волосся" з женьшенем та медом Ellips Hair Vitamin Hair Vitality With Ginseng & Honey Oil
  • Вітаміни для волосся "Відновлення волосся" з про-кератиновим комплексом Ellips Hair Vitamin Hair Repair With Pro-Keratin Complex
  • Вітаміни для волосся "Розкішне сяйво" з олією Алое Віра Ellips Hair Vitamin Smooth & Shiny With Aloe Vera Oil
  • Вітаміни для волосся "М'якість сакури" Ellips Hair Vitamin Heat Protection
  • Вітаміни для волосся "Бездоганний шовк" з про-кератиновим комплексом Ellips Hair Vitamin Smooth & Silky With Pro-Keratin Complex
  • Вітаміни для волосся "Нічне сяйво" з горіховим маслом кукуї та алое віра Ellips Hair Vitamin Shiny Black with Kemeri & Aloe Vera Oil
  • Вітаміни для волосся "Шовкова ніч" з про-кератиновим комплексом Ellips Hair Vitamin Silky Black With Pro-Keratin Complex
  • Вітаміни для волосся "Сяйво кольору" Ellips Hair Vitamin Nutri Color With Triple Care
  • Вітаміни для волосся "Сила лотоса" Ellips Hair Vitamin Heat Protection
  • Вітаміни для волосся "Живлення та м'якість Балі" Ellips Hair Vitamin Balinese Essential Oil Nourish & Soften