Фісташка

Глиняна маска Joko Blend: чи варто спробувати цей засіб для чистої шкіри

Глиняна маска Joko Blend: чи варто спробувати цей засіб для чистої шкіри

Ось тут можна почитати про 8 різних альгінатних масок від цього бренду:

https://club.makeup.com.ua/post/39794/

З глиняними масками я не маю багатого досвіду, і мені було дуже цікаво спробувати цю.

Маска має форму дуже дрібного порошку жовтуватого кольору. Запах трохи солодкуватий, але не напрягає.

У саше 20 грамів маски, а на одне використання треба 10 грамів. Це один з недоліків маски. Сам пакетик не має ніякої застібки, і коли використовуєш половину, треба викручуватися з прищіпками чи чимось таким.

До 10 грамів треба додати 10 мілілітрів води і добре перемішати. В перший раз я додала забагато води (грамів 17), і маска вийшла занадто рідкою, погано наносилася на обличчя і швидко засихала. Тому краще не долити водички і потім трохи додавати, аніж долити забагато.

Маска замішується дуже добре і швидко перетворюється з порошку на густу масу.

Масці не можна дозволяти засихати. Тому я раз на хвилини 3-4 бризкала обличчя водою для розм'якшення.

З цією маскою більше трохи мороки, аніж з альгінатною.

Основний плюс цього засобу в тому, що він дуже добре очищує обличчя. Шкіра після нього трохи стягнута, але пори чисті, жирний шар повністю прибраний.

Ця маска не замінить мені альгінатні, але точно поселиться в косметичці як засіб для очищення шкіри.