Дарина🦉

Трояндова плитка

Трояндова плитка

Привіт, і знову новий для мене формат засобу. На цей раз це - Плитка для очищення та зволоження шкіри обличчя. Я раніше, навіть не знала, що є такі засоби, бо для мене це виглядає, як звичайне мило.

🌹Особливості Laksi Cosmetic Face cleanser від виробника:

- має формат мильного бруска;
- ефективно видаляє забруднення, пил, шкірний себум і залишки макіяжу;
- залишає відчуття комфорту без сухості і стягнутості шкіри;
- нормалізує гідробаланс у клітинах;
- надає епідерісу шовковистості і гладкості, підвищує його еластичність;
- зміцнює бар’єрний захист шкіри;
- активізує процеси її регенерації.

🌹Склад:

Sodium Cocoyl Isethionate, Theobroma Cacao Seed Butter, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sorbitol, Coconut Milk Powder, Oryza Sativa Starch, Sodium Alginate, Hydrolyzed Silk Powder, Palmarose (Cymbopogon Martinii) Essential Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Rose (Rosa Damascena) Flower Powder.

🌹З основного:

  • Масло Насіння Какао (Theobroma Cacao Seed Butter): Відоме як какао-масло, це натуральний жир, отриманий з какао-бобів. Використовується для зволоження та кондиціювання шкіри.
  • Порошок Кокосового Молока (Coconut Milk Powder): Використовується за свої зволожуючі та живильні властивості, багатий вітамінами та мінералами, корисними для шкіри.
  • Крохмаль Рису (Oryza Sativa Starch): Також відомий як рисовий крохмаль, використовується як поглинаючий і згущуючий агент в косметиці. Може допомагати матувати шкіру та надавати їй шовковисте відчуття.
  • Ефірна Олія Пальмарози (Cymbopogon Martinii) (Palmarose Essential Oil): Ефірна олія, відома за свої зволожуючі та антимікробні властивості. Часто використовується за свій аромат та потенційні користі для шкіри.
  • Порошок Квіток Троянди (Rosa Damascena) (Rose Flower Powder): Використовується за свої заспокійливі, протизапальні та ароматичні властивості. Також може забезпечувати м'яке відлущування.

🌹Плитка упакована в картону коробочку, де є вся необхідна інформація для споживача. Плитка в середині загорнута в спеціальну захісну плівку. Вага 65 гр.

Зручний та компактний формат, який зручно брати з собою.

Трояндова плитка
Трояндова плитка
Трояндова плитка
Трояндова плитка

🌹Виглядає як брускове мило (кремове) кругленької форми, приємного рожевого кольору.

В контакті з водою, утворює багато піни. Після використання засіб треба просушити!

🌹Аромат - дуже приємний, легкий запах пелюсток троянди, ніжний та пудровий аромат. На шкірі залишається хвилин п'ять.

🌹Плитка дуже лагідно, але якісно очіщує шкіру. На фото (1 фото), шкіра в вечері, з сироваткою та спф.

Дуже гарно зволожує, відчуття як після крему, або мені нагадує, відчуття, як після очищувального молочка.

Присутній ефект матування.

Заспокоює шкіру, почервоніння значно менше.

Освітлює та освіжає шкіру.

Ця новинка для мене, стала відкриттям, і визвала тільки позитивні емоції та відчуття!

Дякую 🦉