Чистикова Дар'я

Набір для догляду за обличчям

Набір для догляду за обличчям

Цей набір "ензимна пудра + пілінг-скатка" — ідеальна пара у боротьбі з чорними цятками та пігментацією. Тому якщо ви шукаєте делікатне та ефективне очищення раджу звернути на нього увагу 😉

Особисто я використовую кожен засіб по одному разу на тиждень почергово. Результати мене дуже тішать 🥰 Розкажу детальніше 》》》

Для кого і що робить?

Підходить для використання на будь-якому типу шкіри. Ензимна пудра допоможе:

— У боротьбі із пігментацією

— Ефективно очистити пори та шкіру вцілому

— Запобігти появі чорних цяток та комедонів

— Зробити шкіру матовою, абсорбуючи надлишки себуму

Основні характеристики

Пудра представлена у маленькому пластиковому флакончику. Є дозатор у формі фліп-флоп кришечки. Об'єм засобу становить 70 гр.

За консистенцією як звичайна пудра, середнього помелу. Засіб має легкий порошково-косметичний аромат, під час використання практично не відчутний. Колір білий, без будь-яких вкраплень.

Коротенько про склад ензимної пудри:

Papain (папаїн):

▫️ Ензим, який допомагає відлущувати ороговілі клітини шкіри.

▫️ Стимулює регенерацію клітин і покращує текстуру шкіри.

Bromelain (бромелаїн):

▫️ Інший ензим, який має ексфоліюючі властивості.

▫️ Допомагає видаляти ороговілі клітини і очищає пори.

Sodium Alginate (натрієва альгінова кислота):

▫️ Увлажнює і освіжає шкіру.

▫️ Покращує її еластичність.

Як використовувати?

— Потрусити флакон перед використанням

— Змішати пудру з невеликою кількістю води до утворення легкого пінного мусу

— Злегка помасажувати обличчя та змити теплою водою.

Рекомендовано використовувати 2-3 рази на тиждень. Але, при викорістанні і пілінг-скатки у догляді, я обмежуюсь 1 разом на тиждень.

Враження

Сама пудра розчиняється добре, без грудочок, і одразу перетворюється у ніжний мус, піноутворення мінімальне.

У процесі очищення жодних неприємних відчуттів не виникає. Змивається вона теж дуже швидко.

У результаті пудра класно очищає шкіру. Мені дуже подобається, що після використання шкіра м'яка та гладенька. Пори очищені, чорні точки менш помітні. При тому немає сухості чи стягнутості. А якщо її використовувати на постійній основі, шкіра стає дійсно порцеляновою.

Приємним бонусом від її використання є зменшення жирності обличчя, звичайно не абсолютного, але позитивні здвиги у цьому напрямку я бачу, і це зараз, у таку спеку.

Насправді це моя перша ензимна пудра, і вона мене дуже порадувала своїм делікатним очищенням та вражаючим результатом. Тепер взагалі не розумію, чого я так відтягувала знайомство з ензимними пудрами? Якщо ви теж такі, благаю, не сумнівайтеся, просто спробуйте👌

Для кого вона та що робить?

Цей засіб теж підходить для будь-якого типу шкіри.

— М'яко відлущує ороговілі частинки шкіри

— Зменшує лущення й активізує процеси відновлення

— Сприяє освітленню пігментних плям і вирівнюванню тону

— Підвищує пружність та еластичність шкіри

Основні характеристики

Засіб представлений у пластиковому флаконі з дозатором помпою. Порадувала наявність заглушки, як захист від натискання. Об'єм складає 100 мл.

Пілінг-скатка має приємну гелеву консистенцію. Вона прозора, має слабо виражений "кислотний" аромат.

Коротенько про склад пілінг-скатки:

Laminaria Digitata Extract (екстракт ламінарії дигітата):

▫️ Багата на вітаміни і мінерали, такі як йод, калій, магній.

▫️ Очищує і заспокоює шкіру, підтримує її гідратацію.

Ascorbic Acid (аскорбінова кислота):

▫️ Форма вітаміну C, який є потужним антиоксидантом.

▫️ Світлить тон шкіри, покращує текстуру і стимулює колагеновий синтез.

Lactic Acid (молочна кислота):

▫️ Делікатний ексфоліант, який відлущує омертвілі клітини.

▫️ Зволожує шкіру і покращує її текстуру.

Glycolic Acid (гліколова кислота):

▫️ Ефективно відлущує ороговілі клітини, покращує тон шкіри.

▫️ Стимулює регенерацію шкіри і зменшує зовнішні ознаки старіння.

Як використовувати?

— Нанести пілінг-скатку на суху очищену шкіру обличчя

— Масажувати інтенсивними круговими рухами декілька хвилин поки засіб повністю не скатається

— Змити водою

Рекомендована періодичність використання 1-2 рази на тиждень.

Враження

Процес розподілення скатки по обличчю, масажування до тих самих скатишків дуже швидкий, буквально 1-2 хвилини і все готово. По відчуттям її приємно використовувати, ніякого дискомфорту чи стягнутості не викликає.

Є очищення до скрипу, але без жодного натяку на сухість чи лущення шкіри після. На дотик шкіра теж стає дуже гладенькою та ніжною, начебто скинула стару (як 🐍) і почала "дихати" по-новому. Пори стають дедалі чистішими та менш помітними.

Доречі, саме після скатки я помітила, що тон обличчя стає світлішим.

Однозначно рекомендую, як цю скатку, так і набір вцілому👌