Mila__Mi

Шовкове задоволення з ароматом свіжості?

Шовкове задоволення з ароматом свіжості?
Шовкове задоволення з ароматом свіжості?

Після того, як я вперше спробувала шампунь від бренду (і загалом це був перший засіб для волосся, який я від них спробувала)
https://club.makeup.com.ua/post/33695/
я вирішила продовжити знайомство з засобами для волосся від бренду.

Оскільки шампунь для жирного типу волосся я вже пробувала, на цей раз вирішила спробувати і для нормального типу волосся. Можна сказати, що це золота середина для мого типу волосся, оскільки я мию голову через день у мене виходить волосся схильне до жирності і частіше за все я і обираю або для нормального типу волосся шампуні, або для жирного типу.

Дивлячись на шампунь я додатково хотіла спробувати і догляд від бренду, так як раніше не побувала у них ні масок, ні бальзамів (тільки рідкий шовк, посилання на допис залишу трохи нижче). І оскільки у бренда є набір шампунь + бальзам, я подумала, що це якраз таки чудова база для продовження знайомства з їхніми засобами для волосся.

Оформлення в ніжно-блакитному кольорі з зображенням самих засобів, охоплених пишною, пористою пінкою (спойлер: саме така пінка і виходить при контакті шампуню з водою). Ох, як мені подобається цей дизайн "чистоти" 🫧

На зворотному боці є детальна інформація про опис набору, дія кожного засоби і їх складові, а також інша інформація про виробника.

Наповнення набору:
🩵 Шампунь (безсульфатний) для нормального типу волосся
🩵 Бальзам для всіх типів волосся
🩵 Мішечок з бавовни (описувати його не буду, так як раніше описувала інший набір для волосся
https://club.makeup.com.ua/post/36318/
в якому такий самий мішечок), який мені дуже подобається, як зовнішньо так і за якістю.

Оформлення в біло-блакитному кольорі, мінімалістичне. На зворотній стороні є необхідна інформація для використання засобу, його склад та інше.

Формат шампуню пляшка з кришкою диск-топ, яка надійно закривається, чим гарантує надійний захист від протікання засобу (при перевертанні пляшки/ у дорозі).

СКЛАД ⬇️
Динатрію лауретсульфосукцинат (DLS) -
м'який, не сульфатний очищувач.
Кокамідопропил бетаїн, Кокоїл ізетіонат натрію та Глюкоцід кокосу (Кокоглюкозоід) -
м'які очищувачі на основі кокосової олії.
Сорбітол - зволожує, пом'якшує та надає гладкості.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Гліцерил олеат - зволожує та відновлює волосся та шкіру голови.
Гідролізат протеїнів пшениці - зволожує, пом'якшує, надає антистатичну дію.
Гідролізат клейковини пшениці - зволожує, надає антиоксидантну дію, підтримує дію кератину.
Амодиметикон - забезпечує глибоке кондиціювання, відновлення структури пошкодженого волосся, термозахист, збереження кольору, надає блиску та сяйва волоссю.
Полікватерніум - надає антистатичну дію, полегшує розчісування, вирівнює волосся, повертає еластичність і блиск.
Екстракт ламінарії - зволожує, тонізує, надає детокс дію, регулює себувиділення та покращує мікроциркуляцію.
Фукус миряний - зволожує, пом'якшує, заспокоює та регенерує, надає антикосиданту дію та стимулює кровообіг, покращуючи ріст волосся.
Алантоїн - пом'якшує, сприяючи видаленню відмерлих клітин та попереджає появу лупи та закупорку пір; зменшує подразнення та надає гладкості волоссю.
Пантенол - зволожує, заспокоює шкіру голови та розгладжує волосся.
Екстракт розмарину - діє як антиоксидант; тонізує, освіжає, стимулює кровообіг, має антисептичні та протизапальні дії, знімає подразнення шкіри та зміцнює волосся.
Молочна кислота - зволожує та оновлює клітини шкіри, нормалізує процес відновлення клітин епідермісу та посилює дію колагену, нормалізує себувиділення.

Аромат свого роду "чистоти" з легкою (свіжою) квітковою нотою та легкою (віддаленою) кислинкою, якоїсь фрукти.

Аромат прекрасний, а особливо стане ідеальним на літо, коли хочеться свіжості, легкості і ненав'язливості. І так, це один з тих ароматів, з яким би я хотіла парфуми 👀 (хочу, мені треба ...)

Аромат залишається на волоссі до наступного миття голови (на наступний день, або через день).

Колір прозорий.

Консистенція гелева, ближче до густої.

Шампунь наношу на вологе волосся у коренів, попередньо вспинюю його у долонях. Очищую шкіру голови двічі, оскільки це безсульфатний шампунь для нормального типу волосся, а в мене шкіра голови схильна до жирності.

Піноутворення: піна утворюється дуже швидко, вона така об'ємна, густа та трохи пориста.

Що за ефектом після використання?
Шампунь я використала більше ніж наполовину і до того ж використовувала його як соло, так і з різними доглядовими засобами і вже можу зробити повноцінний висновок.

▫️якісно очищує шкіру голови (нагадую, я промиваю шампунем шкіру голови двічі)
▫️пом'якшує його по довжині та трохи полегшує розчісування (але додатково я би все таки радила бальзам чи маску)
▫️надає невеличкий прикореневий об'єм
▫️розгладжує його та у перший день добре відчувається від нього антистатична дія

Щодо чистоти волосся, то моєму схильному до жирності волоссю, ним потрібно мити голову щодня, для ідеально чистого волосся. Але, як для безсульфатного шампуню, він дуже гарний, мені сподобався (особливо його аромат та надання ним, хоч і легкого, але прикореневого об'єму).

Дизайн ідентичний шампуню, різниця лише в надписах та дозаторах.

На зворотній стороні є необхідна інформація для використання засобу, його склад, спосіб застосування та інше.

Формат бальзаму - дозатор з натиском, який має блокування від випадкового натиску.

СКЛАД ⬇️
Цетеариловий спирт - емолент; пом'якшувач.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Каприлові тригліцериди - пом'якшує волосся та насичує його ліпідами.
Бегенамідопропил диметиламін - рослинний кондиціонер, доглядає та надає антистатичну дію.
Мигдалева олія - живить, пом'якшує, заспокоює шкіру та знімає подразнення; стимулює ріст волосся та зміцнює його.
Олія авокадо - живить, зволожує, попереджає втрату вологи, заспокоює шкіру та відновлює структуру волосся.
Сквалан - пом'якшує, живить та укріплює волосяні цибулини, надає сяйва, розгладжує та захищає від негативного впливу навколишнього середовища.
Екстракт ламінарії - зволожує, тонізує, надає детокс дію, регулює себувиділення та покращує мікроциркуляцію.
Фукус миряний - зволожує, пом'якшує, заспокоює та регенерує, надає антикосиданту дію та стимулює кровообіг, покращуючи ріст волосся.
Гідролізат протеїнів пшениці - зволожує, пом'якшує, надає антистатичну дію.
Гідролізат клейковини пшениці - зволожує, надає антиоксидантну дію, підтримує дію кератину.
Олія абіссінської гірчиці - забезпечує натуральний блиск волосся, діє як емолент, насичує волосся поживними речовинами.
Олеїловий спирт - емолент, зволожує та утримує вологу, захищає волосся, надає гладкості та шовковисті.
Вітамін Е - антиоксидант, живить та захищає.
Лецитин - діє як емолент, зволожує, пом'якшує та тонізує.
Соняшникова олія - відновлює структуру локонів, зволожує, запобігаючи зневодненню та сухості.
Вітамін С - захищає від шкідливого сонячного проміння та вільних радикалів; відновлює, живить захищає від ламкості та посічення; стимулює утворення колагену, покращуючи ріст і стан волосся.
Молочна кислота - зволожує та оновлює клітини шкіри, нормалізує процес відновлення клітин епідермісу та посилює дію колагену, нормалізує себувиділення.

Аромат схожий з шампунем, але тут більше відчувається вершковість (хоча і він також чудово підходить в спеку, бо легкий, ненав'язливий).

Колір білий.

Консистенція однорідна, доволі густенька і дійсно поживна (адже склад багатий на олійки).

Дозатор видає необхідну кількість для використання, видаючи засіб "не плюється".

Бальзам наносила як "до" миття голови (на вологе волосся по довжині), так і "після" (також на вологе волосся по довжині). Різниця у ефектах звичайно є, коли використовуєш бальзам після миття голови, то ефект від нього подвоюється і ефект прям як після салону, за його вартість, ефект виходить прям дуже вау. Але, оскільки склад бальзаму багатий на поживні компоненти, то якщо використовувати бальзам після миття голови, то волосся може трохи швидше забруднюватися (хоча, можливо це на моєму типу волосся так).

Що ж ми отримуємо по ефекту?
▫️зволоження, відчувається як зовні, так і видно візуально
▫️пом'якшення, гладкість та шовковистість
▫️повернення природнього блиску та полегшення розчісування

*на відео/фото - ефект від шампуню з бальзамом

Набір мені справді сподобався, починаючи від дуже приємного аромату, закінчуючи його дією на моєму волоссі 🩵

Шампунь чудово підійде для нормального та схильного до сухості типів волосся. А бальзам справді добре підійде для всіх типів волосся, а особливо для схильного по довжині та для пошкодженого.

Однозначно можу рекомендувати даний набір для догляду за волоссям 🩵