saybeautyk

MyIDi | Pinky Queen Cleansing Balm

MyIDi | Pinky Queen Cleansing Balm
MyIDi | Pinky Queen Cleansing Balm

Продовжую розповідати про український бренд космецевтики MyIDi і сьогодні хочу познайомити вас з очищувальним бальзамом, який підійде всім типам шкіри і розроблений на основі ніацинаміду, натуральних олій і компонентів натурального зволожуючого фактору шкіри.

Така формула запобігає пересушуванню шкіри (а гідрофільні продукти часто цим грішать) і сприяє глибокому очищенню пор.

Бальзам був упакований у целофанову плівку, що гарантує його безпеку і захист від попереднього відкриття.

Також мені сподобалась наявність лопатки, тому що нею набирати бальзам більш гігієнічно, ніж лізти у баночку пальцями.

До всього цього додатково була пластикова мембрана між кришкою і банкою. Обʼєм бальзаму 55 мл.

Він такого мімімішного, дівочого рожевого кольору, але при розтиранні між руками стає прозорим.

Аромат надприємний - солодкуватий, мʼякий, не гучний і зовсім не дратує.

Текстура у бальзаму легенька, вона схожа на желе і від цього нагадує мені більше олеогель, ніж бальзам.

Сильної жирності немає - іноді розтираєш подібний продукт між долонями, а відчувається прямо жирний жир, але тут такого немає. Комфортна масляниста текстура.

Знову ж таки, я виділила у складі лише найцікавіші моменти:

1. Зволожувачі та пом'якшувачі:

🌸Caprylic/Capric Triglyceride: Зволожувач і пом'якшувач

🌸Butyrospermum Parkii (Shea) Butter: Олія ши

Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil: Олія солодкого мигдалю

🌸Cannabis Sativa Seed Oil: Олія насіння коноплі

🌸Squalane: Натуральний зволожувач

Ethylhexyl Palmitate: Емолент, що пом'якшує шкіру.

🌸Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil: Олія насіння соняшника

2. Живильні інгредієнти та антиоксиданти:

🌸Honey: Мед

🌸Phytosterols: Фітостероли, покращують бар'єрну функцію шкіри.

🌸Tocopherol: Вітамін E, антиоксидант

🌸Panthenol: Провітамін B5

🌸Rosa Moschata Seed Oil: Олія насіння шипшини, багата антиоксидантами і жирними кислотами

🌸Calendula Officinalis Flower Extract: Екстракт календули, заспокоює і регенерує шкіру.

🌸Propolis Extract: Екстракт прополісу, антибактеріальний і заспокійливий агент.

🌸Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Soybean Sterols: Стероли ріпаку та сої - покращують бар'єрну функцію шкіри.

3. Ефірні масла:

🌸Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil: Ефірна олія грейпфрута, надає аромат та має антиоксидантні властивості.

🌸Geranium Bourbon Essential Oil: Ефірна олія герані, має антисептичні та заспокійливі властивості.

Щодо ефективності до бальзаму MyIDi у мене немає жодних нарікань - він легко наноситься на шкіру та добре емульгується з водою, утворюючи біле молочко.

Дуже делікатно змиває сонцезахист та макіяж - розчиняє навіть водостійку туш Firework, яка дуже складно змивається з очей.

Після вмивання не залишає жирної плівки на шкірі, проте і не сильно сушить її - дуже приємні відчуття. Я додатково доочищую шкіру мусом для вмивання проблемної шкіри після застосування очищувального бальзаму.

Пори не забиває - за тривалий період щоденного використання нових комедонів я не помітила.

Навпаки, цей бальзам MyIDi навіть допомагає підтримувати чистоту пор, очищуючи окислені сальні нитки на носику та щоках.

Дуже зручний формат обʼємом 55 мл дозволяє зручно брати з собою бальзам у поїздки, а густа структура не виллється у сумці чи чемодані.

Витрата, до речі, в нього вкрай економнічна - такої баночки цілком вистачить, мабуть, на 4-5 місяців регулярного користування.

Тому зважаючи на це ціну можна назвати дуже навіть бюджетною.

Я прям вражена якістю бренду MyIDi і планую пробувати ще інші засоби💚 у бренду є ще подібний бальзам з ферментованою олією шуінко та канабісом, але він чомусь не представлений на makeup.