saybeautyk

Найкраще, що я пробувала для шкіри навколо очей

Найкраще, що я пробувала для шкіри навколо очей

Суха шкіра навколо очей - це не просто косметичний «невдобняк». Ця проблема призводить до розвитку передчасних мімічних зморшок, сльозотечі, чутливості очей.

І в боротьбі з сухістю повік на 💯 може допомогти крем від корейського бренду CU Skin.

Цей малюк опинився в мене завдяки Пришелець Ольга , за що їй велика подяка ❤️

Крем обʼємом 20 мл, яких вистачить на дуууууже довгий період часу, адже витрата у нього супер-економічна.

Текстура помірної густоти, легкий крем з маленькими капсулами персикового кольору (саме в них заключенні пептиди та амінокислоти). Жирності абсолютно немає.

Аромат також відсутній.

Туба видовжена і має дозатор-носик, яким зручно регулювати кількість крему.

Повністю розбирати не буду, тому що від тут кілометровий і читати дуже довго.

Але основні моменти пропишу.

Які пептиди присутні?

🧬Дипептид діаміно-бутироїл бензиламід діацетат: Пептид, що допомагає зменшити зморшки.

🧬Трипептид-1 міді: Пептид, що стимулює вироблення колагену.

🧬Олігопептид-1: Пептид, що стимулює регенерацію шкіри.

Які ще корисності є?

🔳Ніацинамід: Вітамін B3, допомагає покращити тон та текстуру шкіри.

🔳Сквалан: Емолент, який імітує натуральні олії шкіри.

🔳Бетаїн: Зволожуючий агент, що зберігає вологу в шкірі.

🔳Бісаболол: Заспокійливий агент, отриманий з ромашки.

🔳Аргінін: Амінокислота, яка допомагає загоювати шкіру.

🔳Гіалуронат натрію: зберігає вологу в шкірі.

🔳Порошок Chondrus Crispus (ірландський мох): Загущувач і зволожуючий агент, має потужні протизапальні властивості

🔳Екстракт Chlorella Vulgaris (хлорели): Антиоксидант і зволожуючий агент.

Також присутні безліч синтетичних емолентів (адекватних) і силіконів.

Коли я тільки почала користуватись кремом, то не могла десь місяць зрозуміти ефект.

Користуюсь ним приблизно з кінця січня, тож зараз вже можу оцінити його достойно.

Взагалі пептиди починають працювати при систематичному користуванні через 4-6 місяців, тому й не дивно, що спочатку було нічого непонятно, но очень інтересно.

Згодом при щоденному використанні крему я почала помічати, що зона навколо очей не така вже і суха, мімічні зморшки не так помітні навіть на «голій» шкірі (тому що зазвичай їх прям стає видно).

Я не робила фото-порівняння до/після, тому тут його і не буде) та і візуально складно оцінити ефект, бо в мене молода шкіра і навіть при своїй сухості вона виглядає доволі свіжою і наповнено.

Оцінюю тут лише свої відчуття, і точно можу сказати, що такого не робив мені жоден крем. Так би мовити, «різницю важко не відчути» між ним та іншими засобами.

Якщо вас турбує сухість ділянки шкіри повік - це кращий засіб, який можна взяти, щоб вирішити дану проблему. 🖤

Він однозначно полетить у фаворити року 2024.