olena_glossy

Очищувальний бальзам, який покорив моє серце

Очищувальний бальзам, який покорив моє серце

Очищувальний бальзам від українського виробника Marie Fresh Cosmetics завоював моє серце завдяки своїй ефективності, натуральному складу та тим, що не забиває пори. Тисни «Дізнатись більше», щоб прочитати детальний огляд.

Очищувальний бальзам, який покорив моє серце

Стильна упаковка

Уже при першому погляді на упаковку зрозуміло, що цей продукт створений з любов’ю до деталей. Бальзам знаходиться у красивій блакитній коробочці з захисними пломбами та двомовною етикеткою (українська та англійська).

P.S. Компанія Marie Fresh Cosmetics отримала європейський сертифікат GMP і її продукцію можна придбати не лише в Україні 😉

Я, наприклад, знайшла польську сторінку бренду в одній із соц. мереж. Це круто, адже бренд не стоїть на місці і нема жодних сумнівів у якості продукції.

Всередині коробочки міститься біла матова баночка з етикеткою, яка повторює дизайн зовнішньої упаковки. Кришечка на закрутку і по краю має додатковий елемент декору у вигляді срібної стрічки.

Під кришечкою розміщена лопатка та додаткова захисна кришечка, яка по центру має ребро для зручності відкривання.

Містить 97% натуральних інгредієнтів. Найцікавіші з них:

Чай матча та зелена глина виводять токсини зі шкіри, покращують колір обличчя, підвищують її еластичність.
Олія чорного кмину знімає запалення і подразнення, зміцнює імунітет шкіри обличчя.
Хлорофіл захищає від забруднень.
Екстракт шизандри запобігає та усуває запалення шкіри.

Консистенція та аромат

Бальзам має густу, щільну текстуру і насичений зелений колір. Його трав'янистий аромат надає відчуття природності. Хоча запах може не всім сподобатися, він швидко вивітрюється і не залишається на шкірі.

Як використовувати

Цей бальзам ідеально підходить для очищення та демакіяжу:

  1. Нанесіть невелику порцію бальзаму сухими руками на сухе обличчя.
  2. Масажуйте шкіру протягом однієї хвилини.
  3. Змийте великою кількістю води.

Мої враження

Marie Fresh Cosmetics Cleansing Balm приємно здивував мене своєю ефективністю. Він легко розподіляється по шкірі, але не перетворюється в олійку (як, наприклад, Heimish). Ним зручно промасажувати шкіру. Можна змити макіяж очей, але для когось це може видатись незручним через консистенцію (мені підходить за умови розподілення залишків бальзаму, а не нанесення окремої порції на цю зону). Сублімується в молочко засіб неймовірно добре, не залишаючи за собою відчуття жирності чи липкості.

Результати:

  • Глибоке очищення шкіри від забруднень та SPF.
  • Чистіші пори та менше висипів.
  • Не забиває пори (пам'ятаємо, що це індивідуально).
  • Ефективно справляється з декоративною косметикою (лише червону Vinyl доводить змивати двічі)
  • Не пересушує шкіру.
  • Не подразнює очі.

Marie Fresh Cosmetics Cleansing Balm став одним із улюбленим засобом для очищення шкіри, і я безперечно повторюватиму цю покупку.