Дарина🦉

Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри

Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри
Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри

Привіт, закінчую свій огляд нової лінійки Skin Detox від Joko Blend - Матувальним кремом для комбінованої та жирної шкіри.

🌱Переваги та склад від виробника:

Матувальний крем Joko Blend™ розроблений спеціально для комбінованого та жирного типів шкіри.

🌱Склад:

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Glycerin, Pentylene Glycol, Glyceryl Stearate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bakuchiol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Niacinamide, Maltodextrin, Bixa Orellana (Annatto) Seed Extract, Lauroyl Lysine, Panthenol, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Parfum (Fragrance), BHT, Hexyl Cinnamal, Linalool.

  • Зелений чай тонізує, нормалізує і підтримує природний гідроліпідний баланс та контролює вироблення шкірного себума.
  • Бакучіол зменшує пігментацію, вирівнює тон, усуває недосконалості шкіри і має протизапальну дію.
  • Ніацинамід підвищує еластичність та пружність шкіри, зменшує видимість дрібних зморшок та звужує пори.

🌱Користувалась я всією лінійкою, ось посилання на інші засоби:

Міцелярна вода - https://club.makeup.com.ua/post/42644/

Гель для вмивання та тонік -https://club.makeup.com.ua/post/42642/

Сироватка - https://club.makeup.com.ua/post/42635/

🌱Крем представлен в баночці з товстого матового скла. Кришечка міцно закручивається (гвинт). В середені є дуже зручна захісна мембрана. Упакован в картонну коробочку, де є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 50 мл.

Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри
Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри
Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри
Матувальний крем для комбінованої та жирної шкіри

🌱Текстура та аромат :

Текстура дуже легка, обожнюю такі текстури саме влітку. Кремово-гелева, середньої густоти, молочного кольору (на шкірі стає миттєво прозорою. Крем дуже швидко вбирається, протягом 10 хвилин, в мене вбирається повністю. Гарно поводить себе з сироваткою, не скочується. Він дуже економічний в застосуванні.

🌱Аромат - як і у всіх лінійці, приємний. Дуже легкий, відчувається солодкуватість квітів, та свіжість якихось трав. На шкірі залишається протягом кількох хвилин.

🌱З головного, що зробила мені ця лінійка:

  • Дуже змінила колір шкіри, шкіра більш здорова на вигляд, гарно освітлила шкіру
  • Ефект матування протягом цілого дня, це дуже круто саме в спеку ( кожен засіб навіть самостійно дає цей ефект)
  • Візуально розширені пори набагато краще виглядають
  • Гарне зволоження протягом дня
  • Трохи покращився рельеф шкіру (це наразі дуже велика в мене проблема, ще багато роботи)
  • Миттєво заспокоює шкіру, добре працює з почервонінням
  • Легкі та комфортні текстури

Як висновок - це дуже легка та дієва лінійка для власниць жирного та комбіновоного типу шкіру! Потреби моїй шкіри вона майже всі закрила!💚