Darina🦉

Ламінування волосся вдома

Ламінування волосся вдома
Ламінування волосся вдома

Привіт! Давно хотіла спробувати цей засіб, бо це щось нове для мене. Відгуки дівчат та їх результати вражають. Тож, ось ця "дзеркальна водичка" в мене!

🪞Переваги від виробника:

  • Продукт призначений для догляду за фарбованим та натуральним волоссям.
  • Компоненти засобу відновлюють, зволожують та живлять волосся, надають йому діамантовий блиск.
  • Еліксир миттєво потрапляє та вбудовується в структуру волосся, створюючи безумовну гладкість та сяяння без обтяження волосся.

🪞Засіб містить унікальну композицію інгредієнтів, які є функціональними для волосся.

Propylene Glycol, Water/Aqua, Alcohol Denat, Myristyl Alcohol, Propanediol, Dicaprylyl Carbonate, Cetrimonium Chloride, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Chitosan PCA, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Fragrance/Parfum.

Hydrolyzed keratin – відновлює структуру волосся, захищає від впливу навколишнього середовища та надає пружності та еластичності.

Hydrolyzed Silk – регенерує послаблене та пошкоджене волосся, утримує вологу на поверхні, надає волоссю блиску, еластичності та відчуття шовковистості.

Chitosan PCA – зволожує, кондиціонує та захищає волосся, надає блиску та зберігає колір волосся.

🪞 Засіб представлен, в дуже зручному форматі - щільний пластиковий флакон, зі зручною кришечкою (разом з аплікатором "носиком" для нанесення, він вузький, та добре дозує засіб).

На звороті є вся необхідна інформація для споживача, а також зручні позначки мл, по 20 мл (на одну процедуру). Об'єм мл

🪞Текстура:

"Густа" водичка, прозорого кольору з голубим підтоном. При контакті з водою (з вологим волоссям) утворює невеличку піну.

🪞Аромат - приємний, свіже - солодкуватий аромат пудрових квітів, залишається на волоссі не довгий час (аромат схожий з іншими засобами цього ж бренду)

🪞Спосіб використання:

  • Перед використанням добре струсіть флакон.
  • Наносила на всю довжину чистого вологого волосся, оминаючи прикореневу зону і шкіру голови,робила легкий масаж, щоб засіб увібрався.
  • Змивати треба через 10 секунд, але поки я нанесла, помасажувала, то пів хвилини точно засіб був на волоссі.
  • Для середньої довжини волосся використовуйте 1 дозу (20 мл).
  • Рекомендовано використовувати 1-2 рази на тиждень.

Я його використовувала після шампуня та кондиціонера, від цього ж бренду.

🪞Що отримала?!

  1. Дійсно дзеркальний блиск, волосся аж сяє!
  2. Волосся більш гладке, не стерчить в різні боки
  3. Дуже легко росчисується та піддається вкладанню
  4. Не погано зволожує та живить волосся
  5. Засіб не вагомий, зовсім не обтяжує, та не відчувається на волоссі
  6. Після водички не потрібен вирівнювач, волосся пряме

Це дуже крута знахідка, для сяючого та гладкого волосся, щіро раджу спробувати, тим паче, це дуже бюджетний засіб.

Дякую 🦉

Ламінування волосся вдома
Ламінування волосся вдома
Ламінування волосся вдома
Ламінування волосся вдома
Ламінування волосся вдома
Ламінування волосся вдома