Darina🦉

Нічний крем для обличчя з ретинолом

Нічний крем для обличчя з ретинолом
Нічний крем для обличчя з ретинолом

Мій перший крем з ретинолом! Я вже давно хотіла спробувати на собі ретинол, але чесно кажучи побоювалась, але стан моєї шкірі, мене підштовхнув до нього!

Я обрала для знайомства 15 мл, використовувала цей крем на ніч, як самостійний засіб, зранку в мене була сироватка з пребіотиками, про яку писала тут https://club.makeup.com.ua/post/42694/

Особливості нічного крему з ретинолом бренда Sue:
- містить стабільний ретинол у мікросферичних церамідних носіях;
- можна використовувати в випадку важких форм акне під час гормональних змін;
- відновлює гомеостаз;
- має порозвужувальну та себорегулювальну властивості;
- відзначається протизапальною дією;
- сприяє розгладжуванню зморшок;
- підтримує потрібний рівень вологи;
- захищає клітини від окисного стресу;
- запобігає передчасному в'яненню шкіри;
- покращує тон обличчя.

Склад:

Aqua, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, argania spinosa oil, caprylic/capric trigliceride, cetearyl olivаte, sorbitan olivate, peach kernel oil, methylsulphonylmethane, retinyl palmitate, cetearyl alcohol, tocopherol, аllantoin, CO2 rosmarinus еxtract, chlorella (chlorella vulgaris) powder, spirulina (arthrospira platensis) powder, сosgard, natural cosmetic fragrance exquisite cherry.

З головного:

  • Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil – Олія солодкого мигдалю: живить і зволожує шкіру, багата на вітаміни.
  • Argania spinosa oil – Олія арганії: зволожує і відновлює шкіру, багата на вітамін Е.
  • Peach kernel oil – Олія з кісточок персика: пом'якшує і зволожує шкіру, багата на вітаміни А та Е.
  • Methylsulphonylmethane – Метилсульфонілметан: органічна сірка, має протизапальні властивості.
  • Retinyl palmitate – Ретинил пальмітат: форма вітаміну А, стимулює оновлення клітин.
  • Tocopherol – Токоферол: вітамін Е, антиоксидант, захищає шкіру від пошкоджень.
  • Allantoin – Алантоїн: заспокійливий компонент, сприяє загоєнню шкіри.
  • CO2 rosmarinus extract – Екстракт розмарину CO2: антиоксидант, захищає шкіру від вільних радикалів.
  • Chlorella (chlorella vulgaris) powder – Порошок хлорели (Chlorella vulgaris): багатий на вітаміни і мінерали, живить і зміцнює шкіру.
  • Spirulina (arthrospira platensis) powder – Порошок спіруліни (Arthrospira platensis): багатий на білки, вітаміни і мінерали, живить і тонізує шкіру.

Крем представлен в скляній, масивній баночці, темно-зеленого кольору. Кришечка міцно закручивається, в середені є захист, зручна пластикова мембрана. Об'єм 15 мл.

Нічний крем для обличчя з ретинолом
Нічний крем для обличчя з ретинолом
Нічний крем для обличчя з ретинолом

Текстура - кремово-гелева, доволі густа. Ніжно зеленого (трав'яного) кольору, також є маленькі темні частичкі, які при нанесені на шкіру тануть. Легко розподіляється, вбирається повністю, через хвилин 15. Крем дуже економічний, цього об'єму мені вистачило на місяць (використовувала один раз на день).

Аромат - легкий, солодка вишня та суміш трав. Приємний аромат, на шкірі не відчувається.

Що отримала:

Головне це здоровий колір, та поліпшення рельефу (це наразі головна моя задача!).

Гарно зволожує та живить шкіру.

Присутній ефект матування.

Гарний результат на плямах від пост акне, вони стають світліше (фото в каруселі).

Виражена протизапальна дія, почервоніння стають менш помітними.

Пори набагато чистіше, та візуально краще виглядають.

Ніяких неприємних відчутів в мене не було (я чомусь чекала лущення).

Ефекта на зморшках я не побачила.

Задоволена, навіть дуже задоволенна ефектом, і вже замовила повний розмір!

Дякую за увагу 🖤