Дарина🦉

Сироватка для обличчя з пребіотиками

Сироватка для обличчя з пребіотиками
Сироватка для обличчя з пребіотиками
Сироватка для обличчя з пребіотиками

Моє знайомство з брендом, почалось з цієї сироватки! В мене закінчилась моя улюблена сироватка з азелаїновою кислотою, і я пішла обирати нову. Але на очі потрапила ця, плюс я почитала за неї відгуки ( як раз тих дівчат, які цією сироваткою користувалися після азелаїнки). І вибір був зроблен, тим паче я давно, хотіла познайомитись з цим брендом!

Призначення: відновлення, зволоження, зміцнення, проти запалень
Інгредієнти: інулін, бетаїн, макадамія, чорниця
Формула засобу: без мінеральної олії, без парабенів

Особливості Sue Prebiotic Serum (від виробника):

- формула без етилового спирту та продуктів нафтопереробки;
- підходить для всіх типів шкіри;
- pH становить 5,0±0,2;
- 100% інгредієнтів рослинного походження;
- надає протизапального ефекту;
- підтримує шкіру зволоженою та гладенькою;
- прискорює загоєння дрібних пошкоджень;
- делікатна м’яка формула підходить навіть для чутливої шкіри;
- швидко всотується порами.

Склад:

Water, Caprylic/Capric Trigliceride*, Rice Germs (Oryza Sativa) Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sucrose Stearate, Hydrolyzed Helianthus Tuberosus, Vaccinium myrtillus,  Betaine*, ß-Glucan, Inulin, α-Glucan Oligosaccharide, Xanthan Gum,* Sodium Alginate, Benzyl Alcohol*, Benzoic Acid*, Dehydroacetic Acid*, Natural Cosmetic Aroma Nectar of Red Fruits.

З головного:

  • Каприлові/Капринові тригліцериди - це ефіри, отримані з кокосової олії і гліцерину, використовуються як зволожувачі та емоленти.
  • Олія зародків рису (Oryza Sativa) - натуральна олія, багата на вітаміни та антиоксиданти, живить і зволожує шкіру.
  • Олія насіння макадамії (Macadamia Ternifolia) - натуральна олія з насіння макадамії, багата на мононенасичені жири, зволожує та пом'якшує шкіру.
  • Гідролізований топінамбур (Helianthus Tuberosus) - гідролізовані білки топінамбура, використовуються для зволоження та живлення шкіри.
  • Чорниця (Vaccinium myrtillus) - екстракт чорниці, багатий на антиоксиданти, захищає шкіру від вільних радикалів.
  • Бетаїн - природна амінокислота, отримана з буряка, яка зволожує шкіру.
  • Бета-глюкан - природний полісахарид, який зміцнює імунітет шкіри та сприяє її регенерації.
  • Інулін - природний полісахарид, отриманий з рослин, використовується як пребіотик, який підтримує здоровий мікробіом шкіри.
  • Альфа-глюкан олігосахарид - пребіотик, який підтримує здоровий мікробіом шкіри.
  • Натуральний косметичний аромат нектару червоних фруктів - натуральні аромати, які надають продукту приємний запах.

Представлена сироватка в зручному скляному флаконі (темно-коричневого кольору). Кришечка разом зі скляною піпеткою, яка дуже вдала! Гарно набирає та дозує засіб. Об'єм 30 мл

Текстура - доволі рідкий крем, напівпрозорий, молочного відтінку. Легко розподіляється по шкірі. Вбирається протягом 10 хвилин в нуль. Дуже вдала текстура, саме на літо, і я власниця жирного типу шкіру, я дуже задоволена.

Аромат - це, ще один приємний бонус! Це натуральний комплекс ароматизаторів. Дуже легкий, натуральний ягідний аромат, з кісленьким фруктовим міксом. На шкірі відчувається хвилин 5.

Маючи наразі дуже чутливу, роздратовану шкіру, ця сироватка виявилась спасінням!

  • Вона миттєво заспокоює та охолоджує шкіру.
  • Дуже гарно працює з почервонінням, сприяє швидкому загоєнню.
  • Тон шкіри набагато став світлішим.
  • Сироватка ніби наповнює мої розширенні пори, і вони стають менш помітними.
  • Не конфліктує з кремом та спф!
  • Цю сироватку я використовувала в ранці, а вверечі ретинол (від цього ж бренду, зроблю окремий допис), і результат мене вражає (фото в каруселі).
  • Сироватки вистачило мені на місяць (навіть на трохи довше!).

Дуже задоволена, що познайомилась з Sue, та з задоволенням продовжу відносини з брендом!

🦉

Сироватка для обличчя з пребіотиками
Сироватка для обличчя з пребіотиками
Сироватка для обличчя з пребіотиками
Сироватка для обличчя з пребіотиками
Сироватка для обличчя з пребіотиками
Сироватка для обличчя з пребіотиками
Сироватка для обличчя з пребіотиками
Сироватка для обличчя з пребіотиками