Anna_feerie

Зволожуюча маска з ферментованих водоростей

Зволожуюча маска з ферментованих водоростей
Зволожуюча маска з ферментованих водоростей

Хочу поділитись враженнями від використання нової для мене маски від французького бренду Talika. З одного боку, це вже звичний формат листкових масок, та з іншого, матеріал тут відрізняється - адже біоцелюлоза отримується шляхом ферментації водоростей, що доволі цікаво. Мені подобається косметика з водоростями, тому що вона має хороші зволожувальні та заспокоюючі властивості (згадаємо хоча б альгінатні маски)).

Зволожуюча маска з ферментованих водоростей

У складі гліцерин, гіалуронова кислота та численні рослинні екстракти. Використання стандартне: дістаємо маску, знімаємо обмежувачі з обох сторін, накладаємо на обличчя та тримаємо 20 хвилин.

Мені було цілком комфортно, лекало нормально підійшло, тож я з задоволенням релаксувала, лежачи з масочкою та читаючи стрічку Makeup Club🤩.

Після зняття маски шкіра дуже зволожена, більш свіжа та тонізована. Єдине, що маска ніяк не впливає на почервоніння (але цього і не обіцяли)). Все ж, Bubble Mask від Таліки (https://club.makeup.com.ua/post/39919/) справила на мене більше враження, тож повторити хотілося б саме її♥️