Olena ✨

Крем для стоп з ефірною олією лимона від Mr.Scrubber

Крем для стоп з ефірною олією лимона від Mr.Scrubber

Мова піде про продукт, який не представлено на мейкап, але який можна придбати у виробника, або й отримати в подарунок.

Пакування. Синя матова туба, дизайн в червоно-білих кольорах. Як на мене, поєднання незвичне ☺ Кришечка фліп-топ закривається щільно з характерним клацанням.

Для кого? Виробник зазначає, що крем від тріщин для дуже сухої шкіри і для кращого ефекту після нанесення потрібно одягнути шкарпетки.

Крем для стоп з ефірною олією лимона від Mr.Scrubber
Крем для стоп з ефірною олією лимона від Mr.Scrubber
Крем для стоп з ефірною олією лимона від Mr.Scrubber

Консистенція та аромат. Крем середньої щільності білого кольору. Після нанесення (на стопи я люблю побільше) відчувається наявність олій у складі і йому треба дати трішки часу для поглинання. Після поглинання масний шар на шкірі не залишається. Аромат лимонний, не їдкий. Я б сказала, що середньої концентрації, але при поглинанні він дуже швидко зникає і взагалі не відчувається.

Склад багатий на зволожуючі, загоюючі компоненти та олії 👇🏻

Aqua - розчинник.

Urea (Сечовина) – натуральний зволожувач, сприяє утриманню вологи в шкірі.

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Олія насіння соняшника) - джерело вітаміну E, пом'якшує та зволожує шкіру.

Stearic acid - загущувач, стабілізатор емульсії.

Glyceryn Stearate - емульгатор, пом'якшує шкіру.

PEG-100 Stearate - емульгатор, покращує проникнення компонентів.

Propylene Glycol - розчинник, зволожувач, полегшує проникнення інших компонентів.

Glycerin - ефективний зволожувач, притягує та утримує вологу в шкірі.

Panthenol - сприяє загоєнню, знімає подразнення, зволожує.

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (Рицинова олія) - має пом'якшувальну дію.

Carbomer - загущувач, регулює консистенцію крему.

Triethanolamine - регулятор pH.

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Оливкова олія) - джерело вітаміну Е, пом'якшує та зволожує шкіру.

Persea Gratissima (Avocado) Oil (Олія авокадо) - багата на вітаміни A, E, D, зволожує, живить та пом'якшує шкіру.

Macadamia Ternifolia Seed Oil (Макадамієва олія) - джерело жирних кислот, пом'якшує та зволожує шкіру.

Tocopheryl acetate (вітамін E) - антиоксидант, захищає шкіру від вільних радикалів.

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Масло ши) - живить та зволожує шкіру, має протизапальну дію.

Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil (Олія чорної смородини) - багата на вітамін С, має антиоксидантну дію.

Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Ефірна олія розмарину) - антисептичні та тонізуючі властивості.

Citrus Limon (Lemon) Essential Oil (Ефірна олія лимона) - має освіжаючу та антибактеріальну дію.

Ethylhexylglycerin - консервант.

Phenoxyethanol - консервант.

Parfum - ароматизатор.

Загальні враження. Крем непогано зволожує та помʼякшує шкіру стоп (використовую його без шкарпеток і ефекту мені цілком достатньо), щоправда, назвати шкіру дуже сухою не можу. Подобається його лимонний аромат та те, що він ненавʼязливий. Перевага також у тому, що після повного поглинання нема відчуття жирності та липкості (погодьтесь, липку ногу неприємно запихати ні в шкарпетку, ні в капець). Тож, в загальному, для помірного зволоження крем хороший.

Прикріпляю подібний крем для стоп від даного бренду (за складом вони мають чимало спільного).