Strange Love

Очищення від CeraVe: Який засіб найкращий для сухої шкіри?

Очищення від CeraVe: Який засіб найкращий для сухої шкіри?

CeraVe Hydrating Cleanser та CeraVe Softening Cleansing Gel створені для сухої та атопічної шкіри. Обидва мають кераміди. Проте основна різниця полягає в тому, що блакитний гель обіцяє більш глибоких очищення за рахунок саліцилової кислоти

  • CeraVe Hydrating Cleanser: густий гель, який більше нагадує крем своєю специфічною текстурою. Взагалі не піниться, є відчуття, що вмиваєшся зволожуючий лосьйоном.
  • CeraVe Softening Cleansing Gel: рідкий прозорий гель, чудово піниться та легко змивається. Відчуття а процесі класичні: бульбашки та багато піни.
  • CeraVe Hydrating Cleanser: після вмивання немає відчуття, що шкіра була очищена за допомогою класичного клінсера, шкіра дуже м'яка, зволоження, наче та шкірі побував рідкий зволожуючий лосьйон. Проте з повсякденними забрудненнями він справляється добре. Чорні цятки на носі є, але на щоках та інших зонах їх немає. Лущення забирає, але не в нуль.
  • CeraVe Softening Cleansing Gel: дуже ефективне очищення, як до скрипу, однак без натяку на сухість. Після використання шкіра на дотик така, наче після тоніку. Немає відчуття, що обличчя перетворилося на сухий тонкий пергамент. Пори очищується краще, навіть на носі посвітліли чорні цятки. Шкірочки забирає ідеально, вони "сповзають" в процесі миття, ти відчуваєш, як вони злущуються під дією саліцилової кислоти. К чоловіка себорея, гель йому також підійшов ідеально

Мені блакитний CeraVe Softening Cleansing Gel видається значно ефективнішим, проте з такою ж м'якою дією, як салатовий. Вони обидва не пересушують шкіру, скоріше навпаки. Проте з блакитним я забула про усіляких кірочки і чорні цятки, дрібні висипи почали загоюватися швидше, адже саліцилка забирає запалення. CeraVe Softening Cleansing Gel буду використовувати стабільно: він нагадує мені бірюзовий гель La Roche-Posay , проте без побічок у виді сухості