Дарина🦉

Mixtura Cleansing Oil Atlas

Mixtura Cleansing Oil Atlas

Моя перша гідрофільна олія. Як я собі уявляла цей засіб і чому так довго не користувалась ним?! Там де слово "олія", я вважала, що це буде дуже жирний по текстурі засіб, який одразу заб'є мені пори (в мене вони дуже розширені). Але відгуки дівчат, та звісно цікависть перемогли.

Тож, сьогодні про - Гідрофільна олія "Атлас" від бренду Mixtura, бренд, який асоціюються з дикими травами та квітами, гарним пакуванням, натуральністю, та неймовірними ароматами!

Переваги та склад від виробника:

Гідрофільна олія ATLAS – це чудовий засіб для щоденного вмивання, зняття макіяжу та легкого очищення пір. Підходить для інтимної гігієни. 100% компонентів рослинного походження. 47% компонент мають сертифікати ECOCERT.

- відмінно очищає та знімає макіяж
- може бути використана для шкіри навколо очей
- завдяки маслу бораго зволожує та насичує сухий тип шкіри.
- містить оливковий сквалан, що заспокоює подразнення та живить шкіру
- відновлює та зберігає гідроліпідний шар шкіри
- не забиває пори та запобігає появі комедонів
- містить екстракт морської водорості ламінарії, що покращує еластичність верхніх шарів шкіри.

Гідрофільна олія-молочко "ATLAS" містить 5 активних рослинних екстрактів, 3 ефірні олії, оливковий сквалан, а також спеціально підібраний мікс із цінних рослинних олій та комплекс антиоксидантів.

Повний склад:

Glycerin, Ricinus Communis Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Water, Squalane, Borago Officinalis (борога) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia Nut) Seed Oil, Persea Gratissima (авокадо) Oil, Sucrose Stearate, мікроводорослі) Extract, Lecithin, Punica Granatum (гранат) Seed CO2 Extract (Organic), Triethyl Citrate, Sunflower Seed (соняшник) Oil, Tocopherols, Alcohol, Rosmarinus Officinalis Leaf (розмарину) CO2 Extract (Organic), Lavandula Angusto , Citrus Sinensis (сладкий апельсин) Oil, Clary Sage (шавлія) Leaf CO2 Extract (Organic), Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis Leaf CO2 Extract (Organic), Schizandra Chinensis (шизандра) Fruit CO2 Extract (Organic), Rosmarinus Oil.

З головного:

  • Гліцерин - Зволожувач, який допомагає зберігати вологу в шкірі.
  • Олія насіння рицини (касторова олія) - Пом'якшувач та зволожувач, який допомагає утримувати вологу в шкірі.
  • Сквалан - Пом'якшувач, що зволожує шкіру та надає їй еластичності.
  • Олія насіння огірочника лікарського (бороги) - Живильна олія, багата на гамма-ліноленову кислоту.
  • Олія насіння макадамії терніфолії (горіху макадамія) - Пом'якшувач, що живить та зволожує шкіру.
  • Олія авокадо - Живильна олія, багата на вітаміни та антиоксиданти.
  • Екстракт мікроводоростей - Антиоксидант, що захищає шкіру від шкідливих факторів навколишнього середовища.
  • CO2 екстракт насіння граната (органічний) - Потужний антиоксидант, що захищає шкіру від ушкоджень.
  • Олія насіння соняшника - Живильна олія, багата на вітамін Е.
  • Токофероли - Антиоксиданти, що захищають шкіру від ушкоджень.
  • CO2 екстракт листя розмарину (органічний) - Антиоксидант та природний консервант.
  • Олія лаванди - Заспокійливий агент з антибактеріальними властивостями.
  • Олія солодкого апельсина - Антиоксидант з освіжаючим ароматом.
  • CO2 екстракт листя шавлії (органічний) - Антиоксидант з антисептичними властивостями.
  • Аскорбіл пальмітат - Стабільна форма вітаміну С, що діє як антиоксидант.
  • CO2 екстракт листя розмарину (органічний) - Антиоксидант та природний консервант.
  • CO2 екстракт плодів шизандри (органічний) - Антиоксидант, що захищає шкіру від ушкоджень.
  • Олія розмарину - Ефірна олія з антисептичними та антиоксидантними властивостями.
Mixtura Cleansing Oil Atlas
Mixtura Cleansing Oil Atlas
Mixtura Cleansing Oil Atlas
Mixtura Cleansing Oil Atlas
Mixtura Cleansing Oil Atlas

Засіб представлен в гарному скляному флаконі (це фішка бренду!), коричневого кольору. Зручний дозатор, який гарно дозує засіб. Об'єм 100мл.

Текстура - це олійне молочко, виглядає як гель, біло прозорого кольору, з жовтуватим відтінком. Дуже приємна до шкіри, своє уявлення стосовно текстур гідрофільних олій я змінила!

Засіб дуже економічний, мені вистачає одного натиску.

Аромат - дуже насичений, це квітково - трав'яний , найбільше я відчуваю свою улюблену лаванду та розмарин!. На шкірі відчутний хвилин 5.

Засіб дуже гарно очіщує шкіру.

На фото (в каруселі), на обличчі сироватка, спф, туш та олівець для брів. Олія дуже гарно робить свою роботу.

Очіщує дуже лагідно, і при цьому дуже зволожує шкіру.

Миттєво заспокоює роздратовану шкіру.

Почервоніння стають світлішими, і взагалі, шкіра має більш здоровий відтінок.

На дотик шкіра дуже м'яка. Пори мені не забиває.

Тож, як висновок, дарма я , не користувалась таким засобом раніше, та обходила його стороною. З задоволенням повторю ще!

Дякую 🖤