Швець Карина🤍

Avenue des Parfums: огляд ароматів

Avenue des Parfums: огляд ароматів
Avenue des Parfums: огляд ароматів

Всім привіт! В мене ще лишилось кілька семплів ароматів від Avenue des Parfums, тому я хочу поділитися з вами своїми враженнями.

Два з них я брала для себе - це аромати White Santorini та Young Marseilles; а три - для хлопця: аромати Cool Lyon, Green Naples та Gentle Montevideo. Почну з жіночих.

Початкова нота:

Бергамот,Лічі, Перець

Нота серця:

Апельсиновий цвіт, Жасмин, Петалія, Півонія

Кінцева нота:

Деревні ноти, Мох, Мускус

Для мене цей аромат відноситься до групи свіжих і чистеньких, як не дивно. Дует персику та лічі створює аромат якогось легкого кондиціонеру для білизни, що не душить і дуже комфортно відчувається у цю пекельну спеку, що зараз панує надворі.

Півонії і квіток я тут не чую, але це і не синтетична свіжість порошку, ні)

Тут дуже гармонійно поєднана фруктовість разом із синтетичними нотами - ніс сприймає це «природньо».

Проте виявився і мінус - чомусь від Young Marseilles у мене під кінець дня починає боліти голова 🙁 таке буває від деяких ароматів, але він мені все одно подобається) залишу його для якихось коротких виходів або спробую в більш холодну пору року.

Початкова нота:

Бергамот, Жасмін

Нота серця:

Лілія, Персик, Фіалка

Кінцева нота:

Амбра, Боби тонка, Ваніль, Цукор

Цей аромат вже більш насичений, він мені важчий і більш пряний. Хоч ніяких спецій у піраміді не заявлено, але я явно відчуваю перечну ноту, яка лоскоче ніс.

Багато хто пише про цей аромат, що він мильний або свіжий, повітряний і легкий, але для мене цей аромат більш серйозний і він точно не для літніх днів чи вечорів.

Я тут навіть відчуваю якусь чоловічу нотку, можливо це бергамот її дає - точно не знаю.

Цей аромат нагадує мені запах парфумерного магазину, де я працювала декілька років тому. Зараз я його носити не можу, тому залишу на зимові морози.

Початкова нота: Апельсин, Бергамот, Жасмин, Лайм, Лимон
Нота серця: Апельсин, Бергамот, Жасмин, Лайм, Лимон, Мандарин, Неролі
Кінцева нота: Амбра, Гіацинт, Жасмин, Коріандр, Морські ноти, Мускатний горіх, Персик, Резеда, Розмарин, Троянда, Фрезія, Фіалка, Цикламен

Цей аромат за пірамідою, мабуть, впізнають всі парфманіяки, тому що він - один з найпопулярніших у чоловічому напрямку.

Це дуже дзвінка цитрусова свіжість, яка ідеально підходить для будь якої пори року, а тим паче для літа.

Освіжаючий і бадьорий, він огортає своїми водяними нотами і дає енергії на цілий день. В базі він стає більш ніжним і сидить ближче до шкіри, тому аромат звучить вже спокійніше.

Початкова нота: Грейпфрут, Кардамон, Розмарин
Нота серця: Іланг - іланг, Тубероза
Кінцева нота: Ветівер, Замша, Шкіра

Я обирала всі аромати таким чином, щоб вони були не пряними і східними, а більш свіжими та легкими.

Саме тому аромат Cool Lyon також потрапив у мій список.

Зі старту він також має цитрусове звучання, проте воно трохи терпке за рахунок спецій. Приблизно через годинку аромат стихає і терпкість вже не так відчувається - тут починає грати тубероза, що своєю ніжністю помʼякшує звучання аромату і дає йому більшої легкості.

Він ідеально підійде для повсякдення або для ділових справ.

Початкова нота: Зелене яблуко, Лимон, М'ята
Нота серця: Амброксан, Боби тонка, Герань
Кінцева нота: Ваніль, Ветівер, Дубовий мох, Кедр, Кедр атласький

Ця піраміда також є доволі впізнаваною в парфсвіті і особисто в моєму рейтингу цей аромат займає одне з перших місць серед чоловічих парфумів)

Він вже більш святковий і вечірній, як на мене - це дуже гарний варіант на осінь/зиму.

Тут відчутна мʼята і поєднанні з ваніллю - аромат солодкий, але водночас мʼята дає якусь свіжість.

Я не знаю як описати поєднання солодкість і свіжості, але реально даний аромат в чоловічих - мій фаворит) він мені нагадує мого тата, зазвичай його парфуми мають схожий вайб, тому я бачу цей парфум на чоловіках 30-40+ (хоч і не люблю ставити вікові рамки для ароматів і Gentle Montevideo прекрасно підійде і для молодих хлопців 15-20 років).

Загалом парфумерія бренду Avenue Des Parfums залишила у мене лише позитивні враження. Аромати якісні і приємні, до того ж в них дуже приємна ціна і великий вибір, тому кожен зможе знайти своє 🤍