Тетяна Веласкес

ТОП-5 ПОРАД «ЯК ВИГЛЯДАТИ СВІЖО І КРАСИВО НАВІТЬ У ВІЙНУ!»

ТОП-5 ПОРАД «ЯК ВИГЛЯДАТИ СВІЖО І КРАСИВО НАВІТЬ У ВІЙНУ!»

ВІЙНА.

Ми не можемо планувати життя і це дуже пригнічує. Не знаємо як складеться день і чи буде змогу вимити голову?

💙 Але ми можем жити теперішнім.

💛 Цінувати прості і найважливіші речі.

💙 Планувати на тиждень. Максимум місяць.

💛 Допомогати собі і оточуючим. Грошима. Речами. Працею. Турботою. Морально. Фізично. І тд.

Тому сьогодні я допомагаю Вам всім тим, що вмію і знаю найкраще. Б‘юті-порадами.

Бо щоб допомагати іншим, Вам треба мати свій особистий ресурс. А що ж як не краса у цьому нам допоможе?

Ловіть 5 простих порад, як виглядати краще і відчувати себе бодріше)

ТОП-5 ПОРАД «ЯК ВИГЛЯДАТИ СВІЖО І КРАСИВО НАВІТЬ У ВІЙНУ!»

.Альфа і омега всього б‘юті-світу. Кожен ранок і вечір: очищення (пінка або мус), тонізування (тонік або тонер) і зволоження (крем для обличча і крем під очі). Ці три етапи займуть у вас 3-5 хвилин, а результат буде 👌 нереальний!

Дуже рекомендую спробувати мій бренд догляду VELASKES Beauty. Не тому що, я хочу заробити гроші. А тому що це продукти, які я щіро люблю ❤️

М'який гомаж або скатка приблизно 1-2 рази на тиждень. І ваша шкіра ніжна, колір обличча свіжіший і відчуття кращі.

Саме м'який і ніжний продукт допоможе шкірі регенерувати і відновлюватись. Покращіто колір обличчя і текстуру.

Зараз дуже люблю бюджетний ПІЛІНГ @kodi

Ну ви знаєте) всьому голова, і руки, і ноги. Зробіть брови у майстра, якщо є можливість. Підтримайте майстрів і економіку України, а себе трошки відволічіть від негативу і болю.

Якщо не виходить прийти до майстра - купуйте пудро вий олівець від Miss Claire у кольорі Grey для темних дівчат і Blond для світлих і русявих.

Саме із світло-відбиваючими частинками. Він вміє те, що не уміє ніхто. Прибирати відбитки втоми, стресу, поганого сну і сум з вашого обличчя за 5 секунд. Оберіть тонкий продукт, що просто наносити і тушувати.

Про консилери вже був пост. читайте вище!

Для сміливих обов’язково червоний! Для тих, хто не хоче зайвої уваги - ніжний рожево-кремовий відтінок під колір губ. Тонка але освіжаюча текстура. Працює гарантовано!

Дивіться на червоні губи на мені на відео ⤵️

Дівчатка, що скажете? Чи маєте ви сили і бажання бути красивими навіть у лютому? Варто ще писати такі "щірі" і реальні статті? У яких є не тільки чарівний б'юті світ, але й сурові українські реалії???