Швець Карина🤍

Joko Blend | Skin Detox Cleansing Gel

Joko Blend | Skin Detox Cleansing Gel
Joko Blend | Skin Detox Cleansing Gel

Нещодавно у чудових @Joko вийшло нова доглядова лінійка для обличчя для комбі та жирної шкіри під назвою Skin Detox.

У серію входять: міцелярна вода, гель для вмивання, тонік, сироватка і крем. Для знайомства собі я обрала гель, сироватку і крем.

Вся лінійка на основі екстракту зеленого чаю, бакучіолу та ніацинаміду - ці компоненти просто ідеально підходять для вибагливої шкіри💚

Гель представлений в уже класичній для бренду стильній пляшечці з дозатором, що є дуже зручним. Обʼєм 150 мл, в цю пляшку зручно брати з собою, наприклад, в поїздки - дозатор додатково має заглушку і гель точно не протече.

Додатково гель був упакований в картонну коробку - таке пакування, до речі, гарно підійде і на подарунок.

Цей гель на основі мʼяких поверхнево-активних речовин, що очищають досить делікатно, не порушуючи мікробіом шкіри.

💚Комплекс ПАР:

• Cocamidopropyl Betaine

• Disodium Laureth Sulfosuccinate

• Sodium Cocoyl Isethionate

• Coco-Glucoside

💚Зволожувачі та кондиціонери

• Sorbitol, Glycerin - зволожувачі, допомагають утримувати вологу в шкірі.

• Panthenol, Allantoin- заспокійливі компоненти

💚Активні інгредієнти:

• Niacinamide - вітамін B3, має протизапальну дію, покращує бар’єрну функцію шкіри.

• Zinc PCA - допомагає регулювати вироблення себуму та має антибактеріальні властивості.

• Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract - екстракт водоростей, багатий на мінерали та вітаміни, тонізує шкіру.

Текстура гелева, прозора з зеленим відтінком.

Гель має легкий і не дуже відчутний аромат зеленого чаю, який бадьорить зранку в ці спекотні дні.

Хоч гель на мʼяких ПАР, він все одно гарно піниться при додаванні води, і мені вистачає лише одного натиску на помпу, щоб очистити все обличчя.

Мені подобається та ніжна піна, що утворюється. Вона повітряна і чудово очищує шкіру, легко змивається і не залишає після себе ніяких неприємних відчуттів жирності, липкості чи сухості.

Шкіра очищена мʼяко, але при цьому якісно. Я добре відчуваю свіжість після використання даної умивашки, але шкіра тим не менш комфортно почувається.

Навіть коли я трохи переборщила з активами і шкіра була чутлива та посохша, вмивання з даним гелем не роздратовувало епідерміс ще більше. При цьому завдяки наявності цинку в складі ця умивашка має здатність мінімально впливати на запалення та себорегуляцію.

У висновку можу сказати, що це чудова база для комбінованої/жирної шкіри. Ба більше - впевнена, що даний засіб підійде і для очищення проблемної шкіри, навіть з акне.

Мене дуже тішить, що український бренд випускає настільки якісні і приємні в користуванні продукти, до яких хочеться повертатись 💚