O’Ostah

Catrice VS Clarins

Catrice VS Clarins
Catrice VS Clarins

Якщо ви думаєте, що я підпільний представник Catrice, то ви помиляєтесь. На жаль, ні😂 Знайомство з брендом було випадковим, коли довелось збирати косметичку з нуля. Першим був саме волюмінайзер. Потім другий, третій… І тепер я маю цілу колекцію блисків для губ, які, на мою думку, можуть конкурувати з люксом. Цей пост - підтвердження тому.

Два продукти, про які буде йти мова у цьому дописі, мають різну текстуру, дизайн і склад. Але фініш на губах та колір - ідентичні.

  • легкий червоний колір;
  • консистенція олійки;
  • робить шкіру губ доглянутою (навіть якщо вона вбита морозами або сухим повітрям);
  • комфортна текстура без липоксті;
  • великий зручний аплікатор;
  • приємний аромат;
  • завдяки блискучому фінішу візуально робить губки більш пухкими.

У складі містяться три олійки (шипшини, лісового горіху і жожоба). Також виробник зазачає, що пігменти взаємодіють із рН губ, створюють індивідуальний унікальний колір, що підходить на 100% тону шкіри.

  • консистенція блиску, без липкості і неприємних відчуттів;
  • у складі - перець і ментол, які подразнюють шкіру, тим самим збільшуючи об‘єм (це не перебільшення!);
  • делікатний колір, який має природній вигляд.

Як ви можете побачити на фото, результат майже однаковий. Найчастіше я надаю перевагу саме Катріс, через а) ефект плампінгу, який дійсно помітний, б) ціну. Але малюк від Кларанс має лікувальну дію, тому цей продукт також займає почесне місце у моїй косметичці.

А ви бачите різницю?