saybeautyk

Joko Blend | Skin Detox Balancing Serum

Joko Blend | Skin Detox Balancing Serum
Joko Blend | Skin Detox Balancing Serum
Joko Blend | Skin Detox Balancing Serum

Сьогодні розповім про нову балансувальну сироватку від Joko Blend , яка спрямована на усунення недосконалостей шкіри, себорегуляцію, освітлення і заспокоєння комбінованої та жирної шкіри.

Сироватка знаходиться у коробочці з додатковими захисними мембранами, а сам засіб - у скляній пляшечці.

Обʼєм - 30 мл, стандартно для цього типу продукту.

Мені максимально подобається естетика цієї лінійки - зелені відтінки чудово бадьорять і підходять для літньої рутини.

Текстура у сироватки доволі густа, як легка емульсія, молочного кольору.

Пляшечка оснащена піпеткою і саме в цьому полягає той момент, що мені не сподобався - через густу консистенцію сироватка не дуже добре набирається.

Перші рази я намагалась зрозуміти, як же приборкати цей механізм, але потім зрозуміла, що потрібно спочатку натиснути на піпетку, а потім занурити її в пляшечку - тоді вона гарно набереться.

Якби продукт був рідким, тоді піпетка була б чудовим варіантом, а от при такій текстурі краще було б зробити пляшечку з дозатором. Думаю, що бренд прислухається до думки клієнтів🫶

Направлений на зволоження та легку себорегуляцію, антиоксидантний захист.

💚Зволожувачі:

• Glycerin - компонент НЗФ шкіри

• Sodium Hyaluronate - гіалуронова кислота, утримує вологу в шкірі.

💚Активні інгредієнти:

• Bakuchiol - рослинний еквівалент ретинолу, делікатно зменшує зморшки та покращує текстуру шкіри, дає легке відлущення

• Niacinamide - вітамін B3, має протизапальну дію, покращує бар’єрну функцію шкіри.

• Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract - екстракт зеленого чаю, антиоксидант, заспокоює шкіру та має протизапальні властивості.

• Tocopheryl Acetate - форма вітаміну Е

• Bixa Orellana (Annatto) Seed Extract - антиоксидант, має заспокійливі властивості.

Додатково для заспокоєння та регенерації шкіри в сироватці також є пантенол і алантоїн.

Аромат у сироватки притаманний цій лінійці - як зелений чай. Він швидко вивітрюється і на шкірі не відчувається.

Вона гарно розподіляється по шкірі і доволі економно використовується. Мені на все обличчя і шию вистачає буквально декілька крапель.

Ця сироватка просто шикарно зволожує та заспокоює шкіру - мені так подобається ефект наповнення шкіри, що я використовую її двічі на день (іноді ввечері чергую з адапаленом).

І ось тут якраз і проявляється магія - на ранок після ретиноїду шкіра трохи роздратована, і сироватка її добре заспокоює, знімає стягнутість і почервоніння (якщо вони є). Мені іноді вистачає її навіть в соло.

Не дивлячись на таку поживну текстуру, я не помітила жирності чи негативного впливу по типу нових комедонів (хоч я до них схильна).

А бакучіол у складі якраз дуже мʼяко працює з наявними недосконалостями шкіри і легкими мімічними заломами.

На моїй шкірі ця сироватка круто спрацювала саме в плані заспокоєння і відновлення. Я би дуже хотіла спробувати її в зимою період, коли моя шкіра вкрай зневоднена, але термін придатності у пляшечки - всього 6 місяців і я її завершу ще до початку опалювального сезону.

Тому існує дуже висока вірогідність того, що ця баночка буде на повторі 💚