olena_glossy

Чарівні сни чи нічний кошмар?

Чарівні сни чи нічний кошмар?

Сироватка багата на різноманітні корисності і саме через це ми не потоваришували. Ділюсь своїм досвідом, тисни «Дізнатись більше».

Чарівні сни чи нічний кошмар?

Сироватка-еліксир багата на корисні компоненти, обіцяє помітне розгладження, насичення корисними речовинами, покращення кольору та текстури шкіри, а також зміцнення її захисного бар'єра, підвищення пружності та еластичності.

Приємне візуальне оформлення: міститься у скляній пляшечці темно-синього кольору. Прозора матова етикетка з білими літерами. Піпетка звичайна, з гумовим кінчиком. Усе наче нагадує про темну зоряну ніч.

У мене мініатюрка на 10 мл, повнорозмірний засіб обʼємом 30 мл.

Сироватка рідка (на стінках піпетки не затримується), напівпрозора, молочного кольору.

Аромат травʼяний, відносно нейтральний.

Її можна використовувати перед або замість зволожувального крему.

Склад багатий на різноманітні компоненти:

Aqua (Water), Glycerin, Propylene Glycol , PEG-400, Pentylene Glycol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Polyglycerin-6, Propanediol, Centella Asiatica Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Hylocereus Undatus Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Berberis Vulgaris Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Crambe Abyssinica Seed Oil, Phytosterols, Oleyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Squalane, Corylus Avellana (Hazelnut) Kernel Oil, Amorphophallus Konjac Root Powder, Urea, Allantoin, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, Parfum.

Нарахувала 7 екстрактів, 3 олії, а ще гліцерин, фітостероли, гіалуронову кислоту, сквалан та багато іншого.

Вони мають неймовірно широкий спектр дії: заспокоєння, зволоження, антиоксидантні та протизапальні властивості, помʼякшення та живлення, зміцнення захисного барʼєра.

Мої враження:

🔸 Сироватка легко розподіляється по шкірі.

🔸 Спочатку відчувається легка липкість, яка зникає протягом 10 хвилин.

🔸 Після поглинання шкіра стає на дотик гладкою.

🔸 Для мене особисто сироватки було недостатньо, тому я використовувала її перед нічним кремом.

Ефект після 2 тижнів використання у вечірній рутині:

  • Шкіра більш пружна
  • Рівніший та світліший тон

Але...

Через два тижні використання на моїх щоках з'явилися дрібні закриті комедони. Спочатку вони були майже непомітними і розгледіти можна було, коли сонячні промені попадали на щоку під кутом. Після ще двох днів спостережень стало зрозуміло, що ситуація погіршується.

Інших нових засобів на той період у догляді не було, тож це, скоріш за все індивідуальна реакція на якийсь зі складників. Враховуючи супер багатий склад, визначити хто із них зрадник нереально.

Тож, на мою думку, ця сироватка доволі цікавий продукт, але краще підійде сухому та нормальному типу шкіри, які не схильні до утворення комедонів.