saybeautyk

Selfie Care | Carboxy Detox

Selfie Care | Carboxy Detox
Selfie Care | Carboxy Detox

Що ви знаєте про карбоксітерапію?

Я не робила професійну процедуру у спеціаліста, але дуже давно хочу. Карбоксі - це методика догляду за шкірою за допомогою вуглекислого газу, який утворюється за рахунок поєднання маски та гелю-активатору.

За допомогою такого впливу покращується мікро- та лімфо-циркуляція шкіри, відповідно покращується і колір обличчя, загальний його стан, ступінь зволоження. При систематичному застосуванні процедури навіть може покращитися вигляд постакне.

І ось нарешті я мала змогу протестувати набір для домашньої карбоксітерапії від Selfie Care)

Цей наборчик милого рожевого кольору, він містить у собі маску та гель активатор. Обидва засоби - по 30 мл.

Я зробила вже 4 процедури і у мене не пішло ще і половини обʼєму тюбиків, тож на 10 процедур спокійно можна розраховувати.

Набір Selfie Care Carboxy Detox розроблений для збільшення кисню в клітинах шкіри, а також звуження пор і боротьби з чорними цятками.

Виробник рекомендує зробити 4-10 процедур 1 раз на тиждень, після чого підтримувати результат 1 раз на місяць.

Вона густа, білого кольору і кремової консистенції.

Основні активні компоненти складу, які мають безпосередній вплив на шкіру, включають:

🩷Niacinamide (вітамін B3) - зменшує запалення, покращує бар’єрну функцію шкіри, вирівнює тон шкіри.

🩷Fucus Vesiculosus Extract (екстракт водоростей) - антиоксидант і зволожувач, багатий на вітаміни та мінерали.

🩷Laminaria Digitata Extract (екстракт ламінарії) - антиоксидант, зволожувач, сприяє регенерації шкіри.

🩷Charcoal Powder (вугілля) - абсорбує надлишки жиру та забруднення, очищає пори.

🩷Aloe Barbadensis Leaf Juice (сік алое) - заспокоює, зволожує та відновлює шкіру.

🩷Cucumis Sativus Fruit Extract (екстракт огірка) - зволожує, заспокоює шкіру, має протизапальні властивості.

Він активує дію маски і дає ті самі «бульбашки».

Основні компоненти складу - це фруктові кислоти: винна, яблучна та лимонна.

Під час нанесення утворюється дуже легенька піна, яка пропадає майже миттєво.

Шкіру трохи пощипує, але не суттєво і приблизно через 5 хвилин вже жодних відчуттів немає.

Я тримаю зазвичай 15-20 хвилин, після чого вмиваюсь та іду наносити свій звичайний догляд.

Так виглядає Детокс карбоксі на обличчі

Я однозначно бачу рівніший колір шкіри, вона ніби більш свіжа і відпочивша.

По очищенню ніяких змін.

Хотілося б побачити більше бульбашок під час експозиції, бо вони прям зникають майже миттєво, впродовж хвилини після нанесення активатору бульбашок вже немає.

Моїй шкірі хотілося б більш активного піноутворення, але в цілому раз на тиждень я з задоволенням роблю таку процедуру, адже вона в будь якому разі покращує мікроциркуляцію шкіри, що є дуже корисним.