Kristina S

Короткий огляд новинок Syoss та перше враження

Короткий огляд новинок Syoss та перше враження
Короткий огляд новинок Syoss та перше враження

"Intense Plex" Syoss представили близько двох місяців тому. Новинки включають : шампунь, кондиціонер та незмивну сироватку для пошкодженого волосся

Засоби виглядають дуже гарно і стильно. На чорному полотні голографічні написи, мінімалістичний дизайн.
Логотип - назва бренду у колі,завдяки голографічним переливам нагадує мильну бульбашку 🫧 тому я влаштувала швидку фотосесію новинкам на заході сонця і мильні бульбашки пішли у хід 🤭

Засоби Syoss для очищення мені підходять. Я вже неодноразово користувалася шампунем з різних серій.


Новинка представлена у звичайному об'ємі - 440 мл.
Пляшечка з міцного 100% переробленого пластику. Кришка фліп-топ.
Аромат усієї серії однаковий- насичений квітково-солодкий.
Консистенція - вміру рідка,в'язка перламутрова. На дотик дуже приємна.

Побачивши,що це серія для "пошкодженого волосся " я очікувала побачити на першому місці у складі м'які очисники,які нажаль не достатньо промивають мій жирний тип шкіри голови. Але, " на щастя" першим зазначено - Sodium Laureth Sulfate.
З цікавого - Hydrolyzed Keratin, Magnesium Chloride, Citrate.

Те,до чого я ще не звикла,навіть після третього миття - сильне піноутворення. Дійсно,відчувається різниця у кількості засобу,який потрібно для одного використання в порівнянні з деякими іншими.


Піна утворюється густа і пишна,особливо після другого намилення.

А от із кондиціонером Syoss я познайомилась вперше. До цього мала тільки бальзами і вони мені також подобались.


Представлений у об'ємі 250 мл.
Зручна м'яка пляшечка у якої дозатор знаходиться знизу. Це набагато зручніше ніж коли навпаки.


Кришка відкривається з мінімальними зусиллями.
Консистенція - кремова,легка, білого кольору.
Швидко всотується волоссям і легко змивається.
Аромат аналогічний шампуню.

Так як наразі склад засобів ще не додали на сайтах, я ознайомилась з ним вже у магазині. Пам'ятаю тільки, що побачила на першому місці силікон😅 і засумнівалася. Наразі ще не вирішила чи потрібна мені ще одна чергова незмивашка.

Мене повністю влаштовує очищення від шампуню. При цьому під час змивання немає цього "скрипу".
На другий день волосся ще виглядає свіжим і для мене це вже показник)
Мені подобається його піноутворення і невеликий розхід.


Кондиціонер я витримую стільки,скільки є часу. Максимум 10 хвилин. Але і через 2 хвилини волосся розгладжене і м'яке на дотик.
Зі своєю задачею засіб справляється добре на кучерявому волоссі. Мені достатньо столової ложки кондиціонеру.
Аромат на волоссі відчувається увесь день після миття.


Також мене вразила бюджетна вартість.Шампунь і кондиціонер мають таку ж саму вартість як і усі інші засоби минулих серій.

Поки рука тягнеться тільки до цих новинок і напевно сьогодні придбаю ще і сироватку для "повної картини "🤭

Дякую що переглянули допис 🙏
Спокійного дня 🙌