saybeautyk

Acnemy Zitclean | Purifying Cleansing Gel

Acnemy Zitclean | Purifying Cleansing Gel
Acnemy Zitclean | Purifying Cleansing Gel

Цим гелем я марила доволі довгий період часу - так мені хотілось його спробувати.

Але ціна як для вмивалки мені здавалась високою - в Україні РРЦ складає 757 грн за 150 мл.

Мені цей гель прислала подруга з Іспанії, і обійшовся він приблизно у 400 грн. Я була дуже рада, що змогла його вичепити за такою приємною вартістю)

Але чи вартував він того?

Гель має класичний для бренду дизайн у жовтому кольорі, туба напівпрозора, що дуже зручно для відслідкування витрати продукту.

Обʼєм 150 мл. Аромату я майже не відчуваю, мене він зовсім не дратує (хоч читала багато невдоволених відгуків саме про запах).

Вона гелева, напівпрозора, але при цьому якась слизька.

Засіб не піниться, лише іноді мені вдається видавити з нього троооошечки піни при додаванні води.

Будучи відвертою, мені з самого початку не дуже зайшов такий формат. Не маю нічого проти умивашок, які не піняться, але тут все псує ця неприємна слизькість 😬

Виділяю основне:

🟡Salicylic Acid: Відлущуючий агент, бореться з акне.

🟡Sphingomonas Ferment Extract: Відновлюючий екстракт ферменту.

🟡Morinda Citrifolia Callus Culture Lysate: Антиоксидантний екстракт ноні.

🟡Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract: Антиоксидантний екстракт винограду.

🟡Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract: Протизапальний екстракт імбиру.

🟡Boswellia Serrata Resin Extract: Протизапальний екстракт босвелії.

🟡Potassium Azeloyl Diglycinate: похідне азелаїнової кислоти у комбінації з гліцином, регулятор себуму.

🟡Ceramide NP: Відновлюючий церамід.

Засіб не містить агресивних ПАР, зате містить POTASSIUM COCOYL RICE AMINO ACIDS - суфрактант і суфрактант рослинного походження, біорозкладаний і загальноприйнятий у виготовленні шампунів і гелів для душу. Його отримують з кокосової олії та рисової олії. Дбайливо очищає та зменшує ймовірність подразнення від інших агресивних суфрактантів. Утворює маленькі бульбашки.

рН гелю складає 5,0-5,5 (кислий ближче до нейтрального, якщо хтось не розуміється в цьому).

Я користувалась гелем більше місяця і чомусь так і не змогла приловчитися до нього.

По-перше, мені сильно не подобається ця слизькість (хоча з обличчя він змивається нормально, з цим проблем немає).

По-друге, постійно маю відчуття недоочищеної шкіри. Так, вона не пересушена, але…

Я так і не змогла зрозуміти, за що його так люблять і хвалять. Висипань чи комедонів у мене не поменшало, хоч я дуже на це розраховувала🥲 також сподівалась, що наявні запалення він буде гасити і заспокоювати, але цього не сталось.

Я пробувала користуватись і тільки ним 2 р/день, і чергувати його з базовим очисником. Не пішло взагалі ніяк.

Вже не вперше: те, що розпіарене і модне, не завжди нам потрібно і не завжди може підійти.

Я не кажу, що цей очисник поганий, все ж таки не вдома він має стільки прихильників. Просто мені не підійшов.

На заміну йому планую взяти Jole Anti-Acne Cleanser - відгуки в нього хороші, ціна приємна і обʼєм більший. Будемо пробувати.