O’Ostah

Weleda Skin Food Lip Butter

Weleda Skin Food Lip Butter
Weleda Skin Food Lip Butter

Цього року я вперше дізналась, що таке справжні проблеми зі шкірою губ. Рани, тріщини, лущення, біль… У кожній кишені, сумці та навіть під подушкою у мене лежали бальзами для губ. І якщо раніше баночки  Carmex мені вистачало на два-три місяці, то останню я «вбила» за три тижні. Полегшення швидко проходило, тож я вирішила шукати альтернативу. І, на великий подив, знайшла дійсно діючий продукт, хоча до цього спробувала безліч усього і завджди поверталась до «шайбочки». Герой цього відгуку - Skin Food від Veleda.

Протирічливі відгуки і мої враження

Можливо, мені пощастило познайомитись із продуктом у холодний сезон, тому нічого не тече, а консистенцію залишаю як доказ.

Ну, косметика має натуральний склад, тому чогось жахливого я не відчула. Як людина, яка звикла до Кармекс Оріджинал, можу сміливо сказати, що аромат нейтральний.

Звісно, всі ми індивідуальні. Але подивіться на До та Після!

Звичайний такий дозатор, який видає стільки продукту, скільки мені потрібно. Також завжди потрібно пам‘ятати, що тара може бути наповнена не кінця, виробник вказує грами/літраж на пакуванні. Це як із пробниками парфумів, коли дівчата нарікають, що наповнено не по самі вінця.

Чи то я сплю як принцеса і не ворушусь уві сні, але зранку мої губи зволожені і присутній блиск.

По- перше, полегшення я відчула вже після першого нанесення. По-друге, дія від продукту накопичувальна, це не чарівна паличка. Систематичне лікування шкіри губ точно дасть свої плоди, я це вже відчуваю.

Наостанок скажу, що інші продукти Weleda мене рідко влаштовували. Але це - скарб, який я додаю до обраного і точно буду повертатись знов і знов.