Чистикова Дар'я

Joko Blend Hydrophilic Cleansing Oil-Gel

Joko Blend Hydrophilic Cleansing Oil-Gel

Знаю, знаю, багато неоднозначних відгуків на цю гідрофільну олію-гель від Joko Blend Але, не поспішай з висновками 😉

Заходь та читай чесні враження від використання тут ⬇️

Засіб представлений у формі пластмасового флакончика. Він матовий та чорний, тому кількість продукту можна прикинути лише за вагою. Об'єм складає 200 мл, на флаконі розміщена вся вичерпна інформація про засіб.

Дозатор помпа, з поворотним механізмом блокування. Багато хто пише про залипання цього дозатору, незнаю, можливо то була якась стара партія, у мене все працює справно, щоразу, без жодних нарікань👌

Консистенція засобу кремова, текстура ніжна та однорідна, він буквально тане при розподіленні по шкірі.

За кольором олія-гель ніжно-рожевого кольору та має аромат солоденької полуничної жуйки, такий легкий та ненав'язливий.

Засіб має у складі:

🍓 Glycerin (Гліцерин): Зволожувач, який здатний зберігати вологу в шкірі, покращуючи її гладкість і м'якість.

🍓 Prunus Armeniaca Kernel Oil (Олія кісточок абрикоси): Багата вітаміном E, ця олія живить та заспокоює шкіру, сприяючи її регенерації.

🍓 Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Олія мигдалю): Відома своїми заспокійливими властивостями, вона м'яко зволожує шкіру, поліпшуючи її текстуру.

🍓 Macadamia Ternifolia Seed Oil (Олія насіння макадамії): Ця олія багата омега-7 і омега-9 жирними кислотами, які живлять та зміцнюють бар'єрну функцію шкіри.

🍓 Jojoba (Buxus Chinensis) Oil (Олія жожоба): Має структурно схожість з природними оливковими жирними кислотами, що дозволяє їй добре вбиратися в шкіру і забезпечувати її зволоження.

Як використовувати?

1. Нанести невелику кількість засобу на суху шкіру обличчя

2. Помасажувати 1-2 хвилини.

3. Змочити долоні теплою водою та повторно промасажувати обличчя до перетворення олії в ніжну піну, яка розчиняє макіяж

4. Змити все теплою водою

Саме така піна утворюється від додавання маленької кількості води:

Перейдемо до тесту у реальних умовах 🤭

Тут було все, що потрапило на очі: стійкі помади, тіні, олівці, тональний, консилер підводка. Як бачите, все очистилось ідеально👌

Окремо хочу зазначити, як комфортно використовувати цю олію-гель. Після вмивання є відчуття чистої, свіжої та зволоженої шкіри. Без сухості чи стягнутості. При тому за час використання він не закупорив пори та і взагалі не викликав жодних неприємних них відчуттів.

Демакіяж з цим засобом — це суцільний комфорт, ще і з таким приємним ароматом 🥰 Витрата гелю теж радує, потрібна буквально трохи більше за горошину для очищення і обличчя і шиї, тож цього флакончика вистачить надовго.

Це ще один засіб від Joko Blend, котрий тішить своєю дієвість та приносить задоволення від використання ❤️