khoroshaeva

Базовий кремчик для рук)

Базовий кремчик для рук)
Базовий кремчик для рук)
Базовий кремчик для рук)
Базовий кремчик для рук)

Всім привіт ✌️

Мені дуже подобається наш український бренд Mayur, бо їх продукти мають гарний склад, приємний ефект та дуже бюджетну вартість). Проте, не знала, що у них є креми для рук, поки saybeautyk не подарувала мені кокосовий крем на День Народження, за що щиро дякую цій красуні🤍.

Розповідаю більш детально про свої враження👇

На скільки я зрозуміла, бренд змінив упаковку, а в мене ще стара версія). Проте я хочу звернути увагу на некомфортний момент з флакончиком і сподіваюся, що в новій версії його вже немає)

  • У крема дозатор-помпа, він твердо натискається і дуже сильно "плюється". Крем вилітає на підлогу, дзеркало, ліжко, куди завгодно, тільки не на руки).

В іншому, пакування не викликало жодних зауважень.

Об `єм: 50 мл, витрата економічна.

Склад у кремчика натуральний, що не дивно, враховуючи репутацію бренда). Виділяю найцікавіше:

  • Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract (органічний екстракт кокоса) - зволожує, живить та захищає шкіру.
  • Averrhoa Carambola Linn Extract (екстракт Карамболі) - має антиоксидантні, протизапальні та зволожуючі властивості.
  • Tocopheryl Acetate (вітамін E) - антиоксидант, який захищає шкіру від вільних радикалів.
  • Консистенція кремова, рідка та дуже легка. В ніє немає липкості, але відчувається олійність.
  • Аромат не надто насичений, але відчутний. Крем має солодкий трав'яно-горіховий, трохи вершковий аромат. Запах натуральної, злегка паленої кокосової олії. Bounty-атмосфери в ньому немає). Аромат відчувається на шкірі протягом години, але не викликає ніякого дискомфорту.

Я використовую крем тільки перед сном, бо нажаль він залишає на долонях сильну олійність, вдень це відчувається дуже некомфортно, до того ж залишає олійні сліди на предметах та одязі(.

Якщо наносити на ніч, то ця олійність не так турбує, тим паче, що на ранок вона повністю вбирається та не відчувається).

2-3 краплі крему достатньо, що отримати бажаний результат. Крем приємно ковзає по шкірі і рівномірно розподіляється.

На тильній стороні руки повністю вбирається протягом 5 хвилин, залишаючи легкий, сяючий фініш, але без відчуття жирності. А от на долонях і між пальцями жирність та олійність відчувається досить довго, нижче додам фото.

Моя шкіра рук: дуже суха, бувають лущення, як взимку, і влітку.

  • Крем дає базове, дуже легке зволоження. Для моєї супер-сухої шкіри його замало. Мені здається, що він гарно підйде тільки для нормальної шкіри).
  • Трохи пом'якшує і робить шкіру гладкішою.
  • Кутикулу не зволожує.
  • На долонях і між пальцями дуже довго вбирається, залишаючи олійну плівку.
  • Проте, візуально шкіра виглядає більш доглянутою та зволоженною).

Я можу сказати, що це доволі легенький, саме нічний крем для рук, який підійде нормальній шкірі, без надмірної сухості. Мені ж потрібно щось більш активне🙃

Дякую за увагу💕