khoroshaeva

Relax time для волосся)

Relax time для волосся)
Relax time для волосся)
Relax time для волосся)
Relax time для волосся)

Всім привіт✌️

Мені дуже подобаються корейські філлери для волосся, а от з українськими знайомлюся вперше, тому було цікаво не тільки спробувати, а ще й порівняти). Розповідаю більш детально про ефект, який отримала від Joko Blend Intense Hydration Filler👇

Пакування засобу складається з 2-х частин - картонна упаковка з усією необхідною інформацією та капсула з філером.

Капсула виготовлена ​​з м'якого пластику. На "носику" є засічки, які дуже легко відриваються.

Об'єм: 10 мл, для мого волосся 1 капсула - 1 використання. Думаю, що для короткого волосся можна розділити і на 2 рази).

У складі є вітаміни, рослинні екстракти та жирні кислоти). Додаю найцікавіше:

  • Гіалуронат натрію - форма гіалуронової кислоти, потужний зволожуючий агент.
  • Гідролізований протеїн пшениці - пом'якшує та живить волосся.
  • Ліноленова кислота (вітамін F) - жирна кислота, яка зволожує та захищає.
  • Cycnoches Cooperi (Orchid) Extract - екстракт орхідеї, який зволожує, відновлює та надає гарний блиск.

З того, що викликає питання - це спирт у складі, проте, я сподіваюся, що він грає роль консерванту і абсолютно безпечний в цьому складі, навіть для сухого волосся. Забігаючи наперед, скажу, що філер не висушив моє і без того сухе волосся)

  • Консистенція у вигляді рідкої водички, на дотик трохи плотніша, ніж звичайна вода. Після змішування з водою, стає кремовою, кашоподібною з великою кількістю бульбашок. Філер не жирний, не липкий та не олійний.
  • Аромат насичений, косметичний з яскравою квітковою ноткою. На волоссі лежить приємним шлейфом, десь 1-2 години).
  • Для замішування краще не обирати металеву ємність, щоб не отримать якусь негативную реакцію або окислення. Ідеальним буде - пластик або скло.
  • Спочатку наливаю філер, а вже до нього додаю чисту воду, не гарячу.
  • Для того, щоб зберегти пропорції, можна використовувати столову ложку. 2 столові ложки філеру - 2 столові ложки води. Проте, я все роблю на око).
  • Для замішування також не обирайте металеві засоби. Я замішую пластиковою виделкою.

Процес замішування займає не більше 2-х хвилин. В результаті отримуємо – білу, кремову консистенцію, яку і наносимо на волосся.

Філер наносила на вологе, але не мокре волосся. Він добре розподіляється, не тече і дуже швидко вбирається. Наношу тільки на довжину, 2-3 см від коріння, особливу увагу приділяючи кінчикам. Додатково прочісую філер по волоссю.

Після, надягаю шапочку та рушник. Виробник ще радить прогрівати феном, але у спеку +35 зовсім не хотілося цього робити, тому цей крок пропустила.

Тримала філер близько 30 хвилин, за цей час не було ніяких неприємних відчуттів.

Філер добре змивається теплою водою, не залишає на волоссі відчуття плівки та олійності, не обтяжує.

Моє волосся: зараз дуже сухе (особливо кінчики), густе та пористе, пофарбоване.

  • Філлер дає базове, легке зволоження. На жаль, моїм кінчикам його не вистачило
  • Волосся стає більш щільним.
  • На дотик локони стали м'якшими, шовковистими і розсипчастими.
  • З'явився блиск та гарний перелив.
  • Після використання цього філлера моє волосся стало ще більш об'ємним, ніж зазвичай. Тут важливо відзначити, що воно не пушиться та не стирчить.
  • Не обтяжує, не сушить, не викликає ніяких неприємних реакцій.

Не можу сказати, що це найкращий філер в моєму житті, все ж корейскі філери мені подобаються більше). Проте, це непоганий варіант, щоб інколи робити relax time для волосся👌

Дякую за увагу💕