saybeautyk

MODAY | Foam Bubbles Pink Champagne

MODAY | Foam Bubbles Pink Champagne
MODAY | Foam Bubbles Pink Champagne

Всім привіт 🙋🏼‍♀️

Недавно мені випала можливість познайомитись із новим брендом MODAY, і з усього асортименту мене дуже привабила пінка для душу.

Хоча я і не люблю такий формат очищення тіла, та цей засіб мене здивував і змусив задуматись.

MODAY | Foam Bubbles Pink Champagne

Пінка представлена в дуже милому, дівочому рожевому флаконі обʼємом 150 мл.

На ньому зазначена уся необхідна інформація про терміни придатності (загальні та після відкриття), склад і написано, що продукт підходить для всіх типів шкіри.

Дозатор якісний і зручний, він гарно працює, не завдає і кількість піни можна регулювати.

Сама ж пінка яскравого рожевого кольору, який підіймає настрій.

Аромат дуже грайливий і літній - хоч назва пінки повʼязана з шампанським, я більше чую тут кисло-солодкі, стиглі, соковиті ягоди. Малина, смородина, полуниця і ще до цього тандему доєднується персик.

Аромат яскравий і ніжний водночас, він дуже бадьорить і освіжає, особливо зранку (саме тому я полюбила користуватись цією пінкою переважно під час ранкового душу).

Тут все просто - є речовини, які допомагають структурувати ту саму піну (на початку складу), є поверхнево-активні речовини (Disodium laureth sulfosuccinate, Sodium laureth sulfate), ароматизатори, консерванти.

З прям таких корисностей можу виділити каприлові тригліцериди (емолент), пантенол і аллантоїн (заспокоєння та відновлення).

В користуванні ця пінка ну дуже приємна.

Вона обʼємна, мʼяка, повітряна, та все ж при цьому вона має здатність прямо таки дуже добре очищувати шкіру.

Зазвичай я не люблю формат пінок саме через те, що мені завжди якось недостатньо очищення, але тут історія зовсім інша.

Пінка з першого ж нанесення гарно очищує шкіру та при цьому не залишає після себе відчуття сухості, стягнутості.

Шкіра мʼяка і цей ягідний літній аромат залишається ще приблизно на 30-40 хвилин на тілі після душу.

Тож я прям реально з кайфом користуюсь цією пінкою щодня, і за ~2-3 тижні вона в мене вже майже закінчилась.

Вважаю це чудовим показником якості продукту)