Фісташка

Крем для проблемної шкіри що гарно поєднується з травматичними процедурами та системним лікуванням

Крем для проблемної шкіри що гарно поєднується з травматичними процедурами та системним лікуванням

Обіцянки виробника

Avene стверджує, що цей крем:

  • Відновлює гідробаланс шкіри
  • Зменшує почервоніння та подразнення
  • Відновлює природний захисний бар'єр шкіри
  • Сумісний з засобами проти акне
  • Підходить для чутливої шкіри

Як на мене, засіб робить все що обіцяє виробник. Шкіра зволожена, м'яка, не сушиться.

Аналіз складу

Ключові інгредієнти крему включають:

  1. Термальна вода Avène: Відома своїми заспокійливими властивостями, вона допомагає зменшити подразнення та почервоніння.
  2. Гліколеол: Цей компонент відновлює захисний бар'єр шкіри та забезпечує тривале зволоження.
  3. Декстран сульфат: Заспокоює подразнену шкіру та зміцнює її природний бар'єр.
  4. Гліцерин: Потужний зволожувач, який допомагає утримувати вологу в шкірі.
  5. Сквалан: Легкий олійний інгредієнт, який зволожує без закупорювання пор.

Склад виглядає збалансованим і підходить для чутливої та проблемної шкіри.

Особливості моєї шкіри

Моя шкіра:

  • Жирна, особливо в Т-зоні
  • Схильна до акне, висипів і закупорених пор
  • Вдень я користуюсь лише сироваткою без крему через надмірну жирність
Крем для проблемної шкіри що гарно поєднується з травматичними процедурами та системним лікуванням

Плюси

Крем дійсно чудово зволожує шкіру. Після нанесення відчуття сухості та стягнутості зникає. Шкіра приємна на дотик вранці, після того, як крем діяв всю ніч.

Дуже приємно, що достатньо невеликої кількості для всього обличчя. Тюбик 40 мл може прослужити кілька місяців. У мене він вже 4 місяці в використанні і ще не закінчився. Внаслідок текстури, достатньо невеликої горошини крему на все обличчя.

Легка, кремова консистенція швидко вбирається і не залишає відчуття важкості, але на жаль залишає жирний блиск. Я думаю що це обумовлено моєю жирною шкірою.

Мій дерматолог рекомендував цей крем для відновлення шкіри після пілінгів і чисток. Він дійсно заспокоює та зменшує почервоніння і шелушіння. Я роблю пілінги для обличчя у косметолога, після яких шкіра потребує сильного зволоження. І ось цей крем ідеально справляється з цією задачею.

Мінуси

Жирний блиск: Єдиний суттєвий недолік - крем залишає помітний жирний блиск на шкірі. Через це я використовую його лише на ніч. З цієї ж причини я не можу використовувати цей крем вдень під макіяж.

Avene Cleanance HYDRA Soothing Cream - це чудовий варіант для нічного догляду за проблемною та чутливою шкірою. Він ефективно зволожує, заспокоює та відновлює шкіру, особливо після агресивних процедур.

Однак, якщо у вас дуже жирна шкіра, як у мене, краще обмежитися використанням на ніч. Для денного догляду я б рекомендувала шукати більш легкі, матуючі засоби.

Загалом, я задоволена цим кремом і рекомендую його тим, хто шукає інтенсивне зволоження без ризику подразнення чи появи нових висипань.