Ta_nyaaaaaaa

Ти досі в пошуках якісного легкого крему, який не буде забивати пори?

Ти досі в пошуках якісного легкого крему, який не буде забивати пори?
Ти досі в пошуках якісного легкого крему, який не буде забивати пори?
Ти досі в пошуках якісного легкого крему, який не буде забивати пори?

Ділюся чудовою знахідкою серед кремів. Легкий, універсальний…. Звісно, він уже у моєму ТОП-3!

Крем знаходився у довгій картонній коробці, яка була заклеєна. Ступінь захисту 👍🏻 З таким точно можна бути впевненим, що крем ніхто не відкривав.

Туба дууууже довга, її об‘єм аж 80 мл, тож вистачить надовго, зважаючи і на легку текстуру, але про це пізніше.

Ціна такого крему від 800 грн. І за такий об‘єм (і ефект 😉) він точно того вартує. Бо навіть мій улюблений Needly, про який я писала тут - https://club.makeup.com.ua/post/30242/ і придбала на акціях прозапас ще одну баночку має ВСЬОГО 48 мл, хоча коштує без акцій так само - 790 грн.

Ти досі в пошуках якісного легкого крему, який не буде забивати пори?
Ти досі в пошуках якісного легкого крему, який не буде забивати пори?

У туби дуже зручний дозатор у форматі довгого носика з тонким отвором. Завдяки цьому дозування продукту помірне, максимально контрольоване.

Текстура дуже легка, щось середнє між кремом і гелем, молочно-карамельного відтінку, трохи нагадує колір тонера Needly.

Така консистенція приємна, вона ідеальна для дуже жирної, комбі шкіри і навіть для сухої.

Аромат дуже легкий, майже нейтральний, не відчуваю його на собі.

Незважаючи на легку, майже гелеву текстуру, крем має дуже повний склад, направлений на виконання різних функцій.

Назву лише декілька з них, бо список дуже обширний:

▫️Пантенол (провітамін В5) - зволожує та заспокоює.

▫️ Екстракт центели азіатської - заспокоює шкіру, сприяє загоєнню, відновленню.

▫️ Алантоїн - заспокоює і захищає шкіру, сприяє регенерації клітин.

▫️Олія шавлії лікарської - має антисептичні властивості.

▫️ Олія полину звичайного - заспокоює шкіру, має антимікробні властивості.

▫️ Олія базиліку - антисептичні і антиоксидантні властивості.

▫️ Бета-глюкан - підтримує імунітет шкіри, зволожує.

▫️ Вітамін Н (токоферол) - потужний антиоксидант.

▫️ Содіум Гіалуронат - натрієва сіль гіалуроновоі кислоти, зволожує і утримує вологу.

▫️ Гідролізована гіалуронова кислота - забезпечує глибоке зволоження.

▫️ Гіалуронова кислота - інтенсивно зволожує шкіру.

▫️ Церамід NP - відновлює бар’єрну функцію шкіри.

Також слід відмітити, що крем має велику кількість екстрактів/олій рослин, які потенційно можуть бути алергенами, але моїй чутливій, проблемній, схильній до алергій шкірі підійшов чудово.

Цей крем виявився ідеальним на той час, коли було холодніше і залишається таким же чудовим, гарно підходящим влітку.

Для моєї комбінованої шкіри його буде достатньо і взимку 💯

Крем гарно зволожує, допомагає відновитися шкірі після активів. Так він підтримував мою шкіру у гарному стані під час лікування зовнішнім ретиноїдом, а також згодом на підтримці при використанні кислот. Чудово заспокоює шкіру, знімаючи почервоніння (але Нідлі мав більший упор саме на заспокоєння, цим сподобався трохи більше)

Він не є жирним, не залишає липкості. Словом, для мене виявився ідеальним.

Також гарно поводиться при нашаруванні, на ньому не скочується СПФ та косметика.

Він дарує ефект «glass skin» ✨ З ним дійсно шкіра наповнена і сяє зсередини.

Висипань не викликав, подразнень і алергічних реакцій також.

Тому цей крем для мене на рівні з Needly, а за співвідношенням ціна/об‘єм виходить навіть вигідніше.

Думаю, що в подальшому Ma:nyo так само повторюватиму 💓 І сироватку з цієї серії також планую спробувати)