Mariya Trofimova

Серія Bielenda Skin Clinic Professional Mezo

Серія Bielenda Skin Clinic Professional Mezo

Дано:

25+ Жирна шкіра, комедони в т.ч закриті, періодично є запалення, постакне, мімічні зморшки.

Продуктами користувалась у холодну пору року.

Першими пішли крем + сироватка, через 2 тижні додала тонік.

Розхід дуже економний. Крему вистачило на 4 місяці при щоденному використанні (двічі на день).

Віддушка приємна, на шкірі тримається не довго.

Консистенція щільна, гарно поглинається та не залишає липкого шару.

Зволожує дуже добре, з цікавості вирішила тиждень потестувати його на сухій шкірі, але їй цього виявилось замало.

Розхід середній, при щоденному використанні (двічі на день) вистачило на 2 місяці. Доволі сильна віддушка.

Гелева консистенція, легко розподіляється по шкірі, при висиханні відчувається стягнутість.

Розхід середній, при щоденному використанні (двічі на день) вистачило на 1,5 місяця. Трохи стягує шкіру після висихання.

Почала ним користуватися коли вже з'явилися запалення і з ним вони явно загоюються швидше.

Цей продукт 100% буду брати ще.

Перший місяць безбожно сипало, як в найгірші часи підліткового періоду, кожного дня з'являлися нові запалення. До я цього була готова, кислоти витягують все на поверхню.

Шукаючи якийсь позитив, відмітила, що на фоні прищів не так ті мімічні зморшки й помітні 😁.

З другого місяця ситуація значно поліпшилась, старі запалення сходили, а нові не з'являлися.

Наприкінці пляшечки сироватки вже не було змін, комедони які змогли пережити період чистки, там і залишилися.

1 місяць користувалась тільки тоніком та кремом, змін не було.

Загалом, лінійкою задоволена, шкіра зволожена, подразнень та лущення не було, частина комедонів таки пішла. Матування не помітила, мімічні зморшки на місці, пори теж.

Буду шукати далі свій ідеальний догляд, можливо згодом повернусь до крему та тоніку з цієї лінійки.

_____________________________________________________

Доповнення

Після перерви в 1 місяць і порвернення до крему ціїє лінійки прийшло усвідомлення, нові закриті комедони на моєму обличчі провокує саме він.

Це був цікавий досвід, але все ж таки попрощаюсь з цією лінійкою, час рухатись далі.