Євгенія 👩

Мій щоденний догляд від Bioderma протягом року

Мій щоденний догляд від Bioderma протягом року

Ці продукти мені порадив косметолог, що в принципі не дивно. Так як за останні кілька років косметологи радять одне і те ж саме - Laroche Posay, Vichy, Bioderma, Uriage або люкс-сегмент - Image.

Серія Bioderma Sebium розроблена для володарок комбінованої, жирної та проблемної шкіри. До цієї категорії входжу і я. Зараз я комбіную кілька продуктів, протягом року постіно пробую щось новеньке, але в результаті все одно повертаюсь до Bioderma.

Сьогодні ділюся враженнями про:

  • Очищаючий гель для вмивання.
  • Зволожуючий лосьйон проти запалень (не можу додати товар в допис, тому що його зараз немає в наявності на makeup, але його можна знайти за пошуком на сайті).

👇

Флакон лосьйону довгастий, виконаний із пластику під скло.
Об'єм – 200 мл.

Гель у мене зараз у м'якій тубі. Це зручний дорожній варіант. Для домашнього використання раджу купувати флакон із дозатором, набагато зручніше у використанні.
Об'єм: 200 мл
Витрата двох засобів економічна, такого набору мені вистачає на пару місяців, за умови щоденного використання - ранок/вечір.

Гелева, однорідна текстура, трохи липкувата. Щільність середня, я навіть сказала б, що гель рідкуватий, але не тече.
При зіткненні з водою перетворюється на пінку, не густу, але достатню для комфортного вмивання.
Аромат приємний, приглушений, свіжий із легкою морською ноткою.

Звичайна вода, не липка, не в'язка.
Аромат такий же, як і у гелю, але я відчуваю в ньому легку кислинку зеленого яблука.

Обидва продукти я використовую як у ранковому, так і у вечірньому догляді, щодня.
1 крок – очищення шкіри від косметики (міцелярка або гідрофільна олія)
2 крок – гель для вмивання Sebium.
3 крок – лосьйон Sebium. Він відмінно замінює мені тонік/тонер.
4 крок – креми, сироватки, чого тільки душа забажає).

Гель наношу на вологу шкіру, масажними рухами.. Роблю масаж пальчиками до утворення пінки, а потім використовую силіконову щітку, але не завжди.
Гель абсолютно комфортно працює, не викликає жодних неприємних відчуттів. Незважаючи на те, що у складі є SLS, він працює досить м'яко і як на мене, то не агресивно очищує шкіру, не викликає почервоніння.

Відмінно вимивається теплою водою, не стягує шкіру, не залишає на ній липкості, жирності чи плівки.

Обличчя витираю сухою серветкою і одразу приступаю до нанесення лосьйону.

Лосьйон можна наносити двома способами: класичним ватним диском або пальчиками.
Я раджу другий варіант.
При нанесенні лосьйону на ватному диску дуже неприємні відчуття, здається, що диск дряпає шкіру. Плюс до всього, диск вбирає в себе досить багато продукту, тим самим збільшуючи його витрату.

Я видавлюю лосьйон у долоню і плескаючими рухами розподіляю його по шкірі, ну знаєте як чоловіки наносять лосьйон на обличчя після гоління 👌

Лосьйон не викликає ніякого дискомфорту, працює дуже м'яко та ніжно.
Вбирається протягом 2-3 хвилин. Відразу після вбирання здається ніби на шкірі легка вуаль, але це почуття дуже швидко минає.

Лосьйон не потребує змивання і добре готує шкіру до нанесення подальшого догляду.

Моя шкіра: комбінована, є легкі висипання та почервоніння, а також сліди від постакне. Пори не сильно розширені, але є чорні крапки, також у зимовий період мене переслідують лущення на крилах носа.

Обидва продукти я використовую в комплексі, тому говорю про загальний ефект:

  • Гель добре очищає шкіру від повсякденних забруднень і від залишків макіяжу. Однак, я не можу сказати, що це супер-глибоке очищення, порятунку від комедонів і чорних точок чекати не варто. Поверхневе, але гарне очищення. Після нього є відчуття свіжості та чистоти.
  • Злегка стяглися пори, але ефект я помітила через півроку використання продуктів. Варто запастися терпінням і чекати, оскільки ефект накопичувальний.
  • Якщо використовувати в комплекті, то не сушить шкіру. Якщо використовувати гель соло, то злегка підсушуються ділянки, де шкіра нормального типу (у моєму випадку крила носа з лущеннями взимку).
  • Є матуючий ефект, але в моєму випадку він тримається приблизно години 3-4, а потім з'являється легкий жирний блиск у Т-зоні.
  • Засоби позитивно впливають на висипання, але знову ж таки - ефект накопичувальний. Через рік використання гелю та лосьону я можу сказати, що висипів поменшало, стали трохи менш помітні сліди постакне. У повсякденному вмиванні видно, як продукти заспокоюють почервоніння і підсушують висипання.
  • Загалом, шкіра виглядає доглянутою, зволоженою, свіжою.
  • Шкіра також приємна і на дотик: м'яка, оксамитова, гладка.

Загалом я задоволена цими двома засобами. Вони мені подобаються набагато більше ніж аналогічні продукти від LaRoche Posay - Effaclar. Для щоденного очищення моєї шкіри все підходить відмінно👌