O’Ostah

Delia Lash & Brow Enhancer Eyelash Creator

Delia Lash & Brow Enhancer Eyelash Creator
Delia Lash & Brow Enhancer Eyelash Creator

Мої вії ніколи не вирізнялись густотою. Єдине, з чим дійсно пощастило - досить темний колір. А ще я та сама дівчина, яка ніколи не робила ламінування чи нарощування, тому туш завжди була зі мною. Зараз у мене немає особливої потреби фарбуватись (хіба що для себе), тому я вирішила поекспериментувати із сироватками для вій. Звісно, надію на те, що буде вау-ефект, не покладала. Але додати хоч трошки довжини я б не відмовилась. Відтак замовила Delia Lash & Brow Enhancer Eyelash Creator.

На фото можна побачити мої “голі” вії. А оновлений допис про те, чи допоміг мені відростити брови Rehab, поки що ні)

Колись я читала відгуки на одну відому та бюджетну сироватку, яка викликає страшні подразнення (називати не буду). Тому покинула ідею шукати щось бюджетне для росту вій на довгі роки. Але натрапила на позитивні оцінки про Delia і ризикнула. Розбір складу не робила, вирішила тестувати одразу на собі. Але для допитливих лишаю інформацію.

  • Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Polyacrylate-13, Polyisobutene, POlysorbate 20, Biotinoyl Tripeptide-1, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Euphrasia Officinalis Extract, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Alcohol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA.

Завдяки пензлику сироватку зручно наносити на верхні та нижні війки. Рідина має гелеву текстуру, тому в очі нічого не крапає.

Ніяких. Не пече, не бісить, просто наношу засіб перед сном і нічого мене не турбує. Зранку очі не подразнені, набряків (додаткових) від Creator немає.

  1. Вії стали чорнішими! Я не дуже розумію як це працює, але факт.
  2. Вони стали довшими. Не всюди, але дякую і за це😂
  3. Їх стало більше. Особливо це видно у кутках.
  4. Ефект помічають близькі, хоча я увагу не акцентувала. Тобто, ефект плацебо відмітаємо.
  5. Перші зміни відбулись за тиджень, загальний час тестування - місяць.

Рекомендувати не можу, бо очі - дуже делікатний орган. Але послухаю про ваш досвід щодо використання таких штук🤔