Євгенія 👩

Дивовижний meccano-скраб для тіла українського бренду RoBeauty

Дивовижний meccano-скраб для тіла українського бренду RoBeauty

Всім привіт ✌

Мені здається, що одеський бренд RoBeauty не такий популярний, як інші українські бренди, але їх продукція справді заслуговує на увагу. Моє знайомство з брендом почалося зі зволожуючого скрабу для тіла на основі гіммалайської солі та екстрактом троянди, але при цьому з ароматом дині.

Ділюсь враженнями👇

Почну з того, що я свій скраб замовляла близько року тому, тоді Ro beauty мав інший дизайн. Зараз баночки змінилися і їх прикрашають написи українською мовою.
На початку скраб мав дві складові:
- Баночка зі скрабом.
- Флакон з олією.
+ Лопатка для замішування в комплекті.
По суті, ви самі повинні приготувати для себе скраб.
Для приготування необхідно видавити вміст флакона в баночку зі скрабом і добре перемішати. Не складно, навіть цікаво).
Сама баночка досить об'ємна та масивна, виконана якісно.

Кришка відкручується, не прокручується. Під нею є додаткова пластикова мембрана, яка захищає продукт від загустіння.
Вага – 650 гр. Я замовляла скраб близько року тому і досі ним користуюся, тому витрата дуже економічна.

У мене зволожуючий скраб проти розтяжок, що містить конопляну олію та масло авокадо, також у ньому присутня гіалуронова кислота.
Аромат – диня.
Цікаво, що цей же скраб можна замовити у різних варіаціях, з іншим ароматом і навіть із сяйвом. З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті бренду або на їх сторінці в інстаграм.

Спочатку скраб мав пісочну текстуру, розсипався. Після змішування з маслом він став більш вологим, рухомим і маслянистим. Абразивні частинки в міру м'які, оптимального розміру, ніяк не травмують шкіру.

У заголовку я згадала Collistar, скрабами якого раніше активно користувалася, поки вони не стали коштувати всіх грошей світу. Так ось, скраб Ro Beauty дуже сильно схожий на Collistar, тільки у них ціна нижча і аромат приємніший.

В принципі, порівняння з Collistar не є дивним, адже власниця бренду саме ними і надихалася. Вийшло у неї дуже непогано 👍

Аромат скрабу дивовижний, смачний. Він солодкувато-фруктовий із яскраво-вираженим ароматом дині. У запаху не відчувається жодних хімічних нот. Аромат досить стійко тримається на шкірі, але не викликає ніякого дискомфорту.

Я дотримуюсь всіх стандартів нанесення скрабів і використовую його не частіше одного разу на тиждень).
Скраб приємно розподіляється по шкірі, гладко ковзає по ній і не обсипається, тому що є масляний ефект.
Скрабуючі частинки працюють дуже м'яко, не травмую шкіру, в тому числі й ділянки з висипами.

Важливо відзначити, що скраб залишає на шкірі досить сильну маслянистість, яка не вимивається звичайною теплою водою. Я змиваю скраб гелем для душу, але навіть після нього на шкірі залишається легка маслянистість. Вона тримається на шкірі близько години, потім олія починає вбиратися в шкіру.
Мені не дуже подобається такий ефект, але коли олія повністю вбирається, то шкіра стає дуже насиченою і зволоженною. Потрібно трошки потерпіти).

Ще моє спостереження: не раджу використовувати скраб перед голінням звичайним станком, так як він забивається олією і відразу стає непридатним до використання. Перед голінням краще використовувати скраб без олій у складі.

Я обрала скраб саме проти розтяжок, бо вони в мене є, причому на досить нетеповому місці – підколінні ямки. Не можу сказати, що я комплексую з цього приводу, але було б непогано їх позбутиться).
В цілому, моя шкіра суха, є висипання та лущення.

  • Скраб непогано очищає та відлущує шкіру. Однак не варто чекати агресивного очищення до скрипу. З RoBeauty все ніжно, м'яко та без травматизму.
  • Пом'якшує шкіру, робить її дуже гладкою і приємною на дотик. Ефект зберігається на досить тривалий період.
  • Відмінно зволожує та глибоко живить шкіру. Після скрабу я не використовую додаткові зволожуючі креми.
  • Через місяць використання скрабу я помітила, що він трохи згладив розтяжки. Вони стали не такими рельєфними на дотик, як були раніше. Однак, справедливо зазначити, що повністю скраб їх не прибрав.
  • Скраб важко вимивається і десь упродовж години залишає на шкірі відчуття маслянистості. Олія довго вбирається, але кінцевий результат того вартий.
  • Продукт є сертифікованим і в мене не викликав жодних алергічних реакцій.

У мене лише позитивні враження від використання meccano-скрабу RoBeauty.
Приємно, що наші вітчизняні бренди виготовляють продукти, які можна порівняти з топовими закордонними брендами 💗