saybeautyk

Lunnitsa | Маска для обличчя "Кембрійська глина з тисячолистником і розмарином"

Lunnitsa | Маска для обличчя "Кембрійська глина з тисячолистником і розмарином"
Lunnitsa | Маска для обличчя "Кембрійська глина з тисячолистником і розмарином"

Наразі я спробувала маску з кембрійською глиною від бренду Lunnitsa, яка порадувала мене своєю дією.

Комбінація блакитної глини, порошку деревію та розмарину створює ефективний засіб для догляду за шкірою, який має очищувальний, заспокійливий і тонізуючий ефекти. Такий склад може бути особливо корисним для жирної, проблемної та комбінованої шкіри.

Маска представлена у вигляді порошку, який знаходиться у доволі масивній колбі - тобто її треба розводити самостійно.

Колба якісна, вона пластикова, під кришечкою додатково була наявна захисна мембрана.

Обʼєм порошку складає 40 г.

На пакуванні зазначений склад та вся необхідна для споживача інформація. Термін придатності після відкриття - 6 місяців.

Виробник рекомендує розвести порошок з водою чи гідролатом у співвідношенні 1:1. Я не вимірювала в точності, але приблизно таке розведення у мене і вийшло.

Так як у мене є термальна вода, якою я майже не користуюсь і вона стоїть без діла, то було вирішено для цієї маски взяти саме її.

Він дуже короткий і натуральний, складається всього з трьох інгредієнтів:

🌱Блакитна глина - має потужні очищувальні властивості, відлущує, вирівнює тон шкіри, зменшує запалення.

🌱Порошок деревію - сприяє загоєнню дрібних ранок, має антисептичний ефект та протизапальний.

🌱Порошок розмарину - сприяє тонізації шкіри, зменшує набряклість, допомагає боротися з висипами завдяки антибактеріальним властивостям.

В результаті замішування утворюється класична глиняна текстура маски, що містить в собі невеличкі частинки порошку трав.

Маска легко наноситься на обличчя і доволі швидко сохне, я в процесі ще додатково зволожувала її термальною водою.

Аромат дуже схожий на настій календули чи кори дуба, мабуть так пахне саме деревій.

Час експозиції - 10-15 хв, не більше. В процесі трохи стягує шкіру, але не критично. Під час змивання часточки трав відчуваються дуже приємно - вони не дряпають і не травмують шкіру, проте дають додатковий ефект масажу.

Я робила маску після того, як трохи наковиряла наявні комедони.

Ефект до/після, як на мене, показовий: почервоніння трохи зменшились, сама набряклість на травмованих ділянках теж стала не такою вираженою.

На наступний ранок таких видимих почервонінь вже не було.

Глиняна маска від Lunnitsa мені дуже сподобалась - вона дала хороший антибактеріальний ефект та допомогла «затушити» запалення, які я сама собі створила.

Пори також стали чистішими - на мені глиняні маски в цьому плані завжди працюють, а якщо користуватись регулярно 2 рази на тиждень, то ефект буде ще кращим.