Тетяна Веласкес

ОГЛЯД НА ТОПОВИЙ БРОНЗЕР від HUDA BEAUTY 🔥

ОГЛЯД НА ТОПОВИЙ БРОНЗЕР від HUDA BEAUTY 🔥

І що ж???

Я ПРОСТО ОФІГЕЛА 🤯🤯🤯

Бронзер/скульптор виявився аналогом мого улюбленого Dior Backstage, який нереально фотошопить шкіру, тільки у світло приємному відтінку, який дуже красиво сідає на слав’янок!

Я обрала саме найсвітліший відтінок 01 LIGHT

ОГЛЯД НА ТОПОВИЙ БРОНЗЕР від HUDA BEAUTY 🔥

✅ ТЕКСТУРА - це мій улюблений пункт. Наче запечена, але без блискіток! Точно моє у складі сіліку, яка робить Фотошоп в житті. Ідеальне нанесення за 1 секунду! Без плям.

✅ ЕФЕКТ - бомбічний! Тільки приклав пензлик, а воно саме вже все розташувалось! Обожнюю люкс саме за це! Простота і ефект миттєво! Ідеально для всіх типів шкіри!

✅ ВІДТІНОК - у мене найсвітліший Light! І він найходовіший! Прям на всіх ляже! Окрім білосніжок, мабудь. Але може і на них підійде.

Для засмаглих дівчаток можна сміливо брати відтінок 02 І 03. Буде шикарний бронзер для ефекту засмаги!

Додаю фото з цим бронзером у макіяжі ⤵️

✅ УПАКОВКА - дуже приємна, легка і зручна. Я задоволена. Бо не люблю люксові ці всі банки-склянки 🤣. А ця дуже легка, компактна і приємна на дотик! Прям супер!

✅ ВАРТІСТЬ ~ 1500 грн. Коштує кожної копійки! Вистачить на вічно! Великий об‘єм і економічний дуже!!

Достойний крутий продукт нового покоління! Епоха сухих пігментований сірих скульпторів пройшла!

В тренді натуральний красивий рел'єф обличчя з ніжною димкою! Достатньо малювати собі "полоски".

Обирайте новітні технології і круті продукти, які варті кожної копійки! Це про люкс, який вартий уваги!!!

Дівчатка, якщо вам був цікавий пост - ставте ЛАЙК ♥️💋. А якщо хочете порівняння скульптора і бронзера і розібратись для чого який продукт потрібен? - пишіть в коментарях нижче ⤵️.

Чекаю ваші фітбеки 💋