krislemly

Meloni | Крем-термозахист для волосся

Meloni | Крем-термозахист для волосся

У сьогоднішньому відгуку хотіла б розповісти про мою нову знахідку – Meloni Thermal Protection Hair Cream. Я, як і багато хто, регулярно піддаю своє волосся сушінню та вкладанню, тому, звичайно ж, хочеться щоб цей процес приносив мінімум шкоди волоссю.

Термозахисний крем для волосся представлений у зручній упаковці з м'якого пластику. Туба стійка та герметична.

Meloni | Крем-термозахист для волосся

Аромат приємний, легкий, квітковий. Відчуваю його лише у перші хвилини нанесення, потім пропадає.

Консистенція нагадує легке молочко для тіла. Розподіляється легко. Якщо чесно, вперше побачивши консистенцію, думала, що жирнитиме волосся але мої побоювання з цього приводу виявилися марними.

Я наношу крем на чисте вологе волосся, безпосередньо перед використанням фена/плойки/вирівнювача.

Крем наношу лише на довжину, коріння не чіпаю. На одне застосування достатньо продукту розміром трохи більше горошинки.

З цим засобом складно переборщити, скільки б його я не виливала, після, волосся все одно виглядало розсипчастим і акуратним. Вони не збивались у пасма і не виглядали неохайними. Також важливим для мене моментом є те що волосся довго зберігає свіжість, голова сильніше жирніти не стала.

За місяць регулярного використання якість мого волосся не стала гіршою, вони не почали обламуватися або сіктися. Навпаки, стали виглядати доглянутішими. З цього можу зробити висновок, що засіб дійсно працює та захищає волосся від високих температур.