M O N D ✨️

Величезна пляшка шампуню за копійки

Величезна пляшка шампуню за копійки

Шампунь Mevelle йде майже в літровому об'ємі (900 мл). А вартість усього 200грн. А найцікавіше з усього: Mevelle належить до професійної категорії. Заманливо, чи не так?

З обіцянок:

  • м'яко очищає та полегшує розчісування;
  • забезпечує волоссю та шкірі голови необхідний рівень зволоження;
  • повертає волоссю життєву силу та еластичність.
  • розгладжує.

Банка зроблена із пластику середньої щільності з відкидною кришкою. Підходить для переробки. Розмір вражає. Звичайно, це не той формат, який можна взяти до будь-якої поїздки. Проте, це гарне рішення для повсякденного використання. З ним можна надовго забути про покупку нового шампуню.

Оформлення без надмірностей. Виглядає приємно для очей. На банці знаходиться загальна інформація англійською та польською мовами.

Зроблено у: ЕС

Склад не блищить рослинними екстрактами, хоч і не поганий за свою вартість.

Особливо порадували у складі зволожуючі та заспокійливі компоненти, такі як:

  • Гіалуронова кислота: інтенсивно зволожує та розгладжує структуру волосся;
  • Екстракт водоростей: розгладжує, полірує та зволожує волосся;
  • Гліцерин: зволожує, усуває ламкість, зміцнює структуру волосся;
  • Пантенол: живить і зволожує волосся по всій довжині, надає гнучкість, робить волосся пружним, еластичним.

Величезна пляшка шампуню за копійки
Величезна пляшка шампуню за копійки
Величезна пляшка шампуню за копійки
Величезна пляшка шампуню за копійки

Текстура гелева, білого кольору з перламутром. Аромат універсальний, у ньому відчуваються свіжі морські ноти. Підійде і жінкам, і чоловікам. На волоссі запах не зберігається.

Піниться шампунь добре...менше, ніж, наприклад, Head & Shoulders.

Промиває волосся не до скрипу, але його цілком достатньо.

Моє волосся примхливе, потребує ретельного зволоження; далеко не з кожним засобом може потоваришувати. Можете уявити моє здивування, коли такий бюджетний шампунь закрив потреби мого волосся (принаймні кореневої зони точно). Чоловікові довелося ділитися шампунем, і, як вдало, обсяг дозволяє це робити.

В результаті: Волосся чисте, не страждає від сухості, легше розчісується, менше пушиться і навіть з'явився легкий блиск (хоча за природою його майже немає). На періодичність миття голови не вплинув.

Чи можу рекомендувати? - Так, особливо для сухого волосся. Якщо не підійде, хоча б не шкода витрачених грошей, враховуючи бюджетну ціну.

________

Mevelle Hydra & Shine Intensive Shampoo Hyaluronic & Algea