BELENKAYA

Cicaplast B5 Spray. Чи кращий за кремову версію?

Cicaplast B5 Spray. Чи кращий за кремову версію?

Я давно шукала щось у формі спрею. За корейською системою догляду, в ідеальному варіанті ти маєш нанести міст або спрей протягом 7 секунд після вмивання, щоб шкіра не втратила вологу. Спрей, який відновлює бар'єр, що може бути краще? Саме тому він одразу пішов на тест у мою повсякденну рутину.

Різниця досить відчутна, але результат один. Все залежить від того, що подобажться саме вам.

  • спрей має легку консистенцію. Це прозора водичка, яка миттєво поглинається та не залишає білих слідів. Натомість кремова версія дуже щільна і залишає білий каст, після нанесення потрібен деякий час на поглинання;
  • легий у нанесенні. Я побоювалася, що дозатор буде "плюватись", але натомість отримала цілковито справний розпилювач, який видає приємну вологу хмаринку. Радіус розпилення невеликий, але це йому можна сміливо пробачити;
  • спрей з легкістю наноситься на вологу шкіру, натомість кремову версію неможливо розподілити по вологій шкірі, тільки по цілковито сухій;
  • система touch-free. Підійде тим, хто не любить зайвий раз торкатись проблемних ділянок шкіри руками, а також це дуже доречно у разі сильних подразненнь чи болючих ран.
  • пантенол 5% заспокоює шкіру;
  • мадекасосид відновлює захисний бар'єр шкіри;
  • мідь+марганець+маноза зберігає мікробіом;
  • без спирту та запашок.

По факту, склад майже ідентичний із оригінальною версією, але спосіб нанесення більш зручний (особисто для мене).

Все залежить від вашої потреби, тому я не шукаю переможця. Це як із старшою і молодшою дитиною — обох любиш однаково сильно, просто одного трошки довше. Знаю, що деякі люди використовують крем у якості маски після пілінгів, що теж досить цікавий спосіб застосування, який я обов'язково спробую. Але у наступний раз я б придбала ще раз саме спрей. Безконтактне нанесення виключає рознесення бактерій по шкірі, відсутність тиску на проблемні ділянки виключають неприємні відчуття, а відсутність важкого поживного фінішу дозволяє наносити косметику одразу після застосування. Можливо для когось із вас це буде чудове доповнення ранкової рутини, і я дуже раджу спробувати цей засіб саме у такий спосіб.