Дарина🦉

Тонер для регенерації бар'єру шкіри

Тонер для регенерації бар'єру шкіри
Тонер для регенерації бар'єру шкіри

Привіт, продовжую співати пісні бренду P.CALM , саме за заспокійливу дію! Нічого раніше не давало такий виражений ефект. Це для мене дійсно знахідка, бо в мене настільки чутлива та роздратована шкіра, що тільки доторкнешся, і вже червона пляма!

💦Особливості P.CALM Barrier Cycle Toner:

- ефективно відновлює вологу, заспокоюючи шкіру;
- допомагає зменшити акне та відновлює пошкоджений шкірний бар’єр за допомогою пробіотиків;
- покращує текстуру шкіри;
- клінічно протестований на зменшення вироблення шкірного сала;
- азулен – це сполука, отримана з ромашки, чинить відновлювальну дію та інтенсивно заспокоює подразнену, запалену або чутливу шкіру, забезпечуючи відчуття спокою та комфорту;
- центелла азіатська — протизапальний рослинний екстракт, відомий своїми лікувальними та заспокійливими властивостями; 
- чайне дерево чудово заспокоює та загоює запалену та подразнену шкіру.

💦У складі:

  • Niacinamide – Ніацинамід: Вітамін B3, який допомагає зменшити пігментацію, покращує бар'єрну функцію шкіри та зменшує зморшки.
  • Panthenol – Пантенол: Провітамін B5, що зволожує, заспокоює та сприяє регенерації шкіри.
  • Allantoin – Алантоїн: Заспокоює та сприяє загоєнню шкіри, зменшуючи подразнення.
  • Adenosine – Аденозин: Інгібітор зморшок, що покращує еластичність шкіри та надає антивіковий ефект.
  • Polyquaternium-51 – Полікватерній-51: Зволожувач, який захищає шкіру, утримуючи вологу.
  • Laurus Nobilis Leaf Extract – Екстракт листя лавра благородного: Антибактеріальний компонент, який також має антиоксидантні властивості.
  • Plantago Asiatica Extract – Екстракт подорожника азійського: Заспокійливий і зволожуючий компонент, що сприяє загоєнню шкіри.
  • Sodium Hyaluronate – Гіалуронат натрію: Форма гіалуронової кислоти, що ефективно зволожує шкіру та утримує вологу.
  • Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water – Вода гамамелісу: Тонізуючий і антибактеріальний компонент, що зменшує почервоніння та запалення.
  • Amorphophallus Konjac Root Extract – Екстракт кореня конжаку: Натуральний зволожувач та загущувач, який також сприяє очищенню шкіри.
  • Sodium Guaiacenesulfonate – Гуаязуленсульфонат натрію: Заспокійливий компонент з антиоксидантними властивостями.
  • Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract – Екстракт плодів папаї: Натуральний ексфоліант, що видаляє мертві клітини шкіри.
  • Lactobacillus Ferment – Фермент лактобактерій: Пробіотик, який підтримує здоров'я шкіри та зміцнює її захисний бар'єр.
  • Bambusa Vulgaris Extract – Екстракт бамбуку звичайного: Антиоксидантний та зволожуючий компонент, що покращує текстуру шкіри.
  • Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract – Екстракт листя кипариса тупого: Заспокійливий та антибактеріальний компонент.
  • Pinus Densiflora Leaf Extract – Екстракт листя сосни густої: Антиоксидант, що захищає шкіру.
  • Thuja Orientalis Extract – Екстракт туї східної: Антиоксидант та заспокійливий компонент.
  • Centella Asiatica Extract – Екстракт центелли азіатської: Відомий своєю здатністю заспокоювати та відновлювати шкіру.
  • Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract – Екстракт листя чайного дерева: Антибактеріальний компонент, що допомагає боротися з акне.
  • Oryza Sativa (Rice) Bran Extract – Екстракт рисових висівок: Антиоксидант, що захищає шкіру.
  • Asiatic Acid – Азіатична кислота: Активний компонент, що сприяє регенерації шкіри та зменшує запалення.
  • Asiaticoside – Азіатикозид: Компонент, що зменшує запалення та сприяє загоєнню шкіри.
  • Madecassic Acid – Мадекассова кислота: Заспокійливий компонент, що сприяє відновленню шкіри.
  • Madecassoside – Мадекассосид: Активний інгредієнт, який заспокоює шкіру та сприяє її регенерації.

💦Це якесь чарівне "зілля" в гарній пляшечкі. Звичайна "густа" водичка, прозорого кольору. Аромату я ніякого не відчуваю. Після нанесення на шкіру, ніяких відчутів. Залишає після себе сяйний фініш.

І вже через хвилин 15 після нанесення, відчуваєшь полегшення, ніби тобі миттєво замінили бар'єр на шкірі.

Дуже гарно заспокоює, це якась магічна мікстура.

Глибо зволожує, і відчуття зволоження протьогом всього дня.

💦Він відновлює шкіру, нібі замінює її на нову (я в такому захваті від ефекту, що і не можу описати свої емоції).

За 6 днів використання цього наборчика (користувалась тільки ним), в мене не червоне обличчя, не має нових запалень, дуже потужне загоювання (я люблю "ковирнути" там де не треба).

💦Це дійсно засоби для регенерації бар'єру шкіри, і вони працюють. Якщо, ви любити як я, перетримати пілінг, вийти без захисту на вулицю, і обов'язково ковирнути десь, то раджу мати такий SOS набір (фото "до" та "після", в наступному дописі про крем)!

Тонер для регенерації бар'єру шкіри