Дарина🦉

Крем для регенерації шкіри P.CALM

Крем для регенерації шкіри P.CALM

Ну що?! В мене нове обличчя! Ну це жарт, стосовно обличчя, але шкіра стала точно набагато краще!

Я, маючи проблемну шкіру, сліди пост акне, дуже чутливу шкіру - перетримала пілінг, і на наступний день вийшла на вулицю без спф, і провела під сонцем цілий день! Ну краса! (фото в каруселі). Ввечері в мене горіло та пекло все обличчя, звісно почервоніння, запалення, і далі за текстом.

💦І мене дійсно врятував цей набір:

Про пінку писала тут - https://club.makeup.com.ua/post/47483/

Про тонер - https://club.makeup.com.ua/post/47479/

І сьогодні про Крем для регенерації шкіри

💦Особливості Cato Cream від P.CALM:

- адаптується під всі типи шкіри;
- екстракт центелли азіатської надає протизапальну дію, нормалізує надмірне виділення себуму та заспокоює подразнення;
- аргінін захищає від передчасного старіння та бореться зі зморшками;
- алантоїн прискорює оновлення клітин епідермісу, прибирає ороговілі часточки та звужує пори;
- кераміди допомагають формувати захисний бар'єр та зменшує сухість;
- олія макадамії ефективно пом'якшує, розгладжує, знімає подразнення та сприяє загоєнню мікротріщин;
- гіалуронова кислота глибоко зволожує та живить;
- має приємну консистенцію, яка швидко всотується та не лишає відчуття жирності.

У складі:

💦Glycerin
Гліцерин Зволожуюча речовина, яка притягує вологу з повітря, допомагаючи підтримувати зволоженість шкіри.
💦Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate
Бутиленгліколь дикаприлат/дикарпат Емолент, який пом'якшує шкіру та робить її гладенькою.
💦Niacinamide
Ніацинамід Вітамін B3, який зменшує почервоніння, заспокоює шкіру та покращує її бар'єрні функції.
💦Phenyl Trimethicone
Фенілтриметикон Силікон, що надає шкірі гладкість і допомагає утримувати вологу.
💦Hydrogenated Vegetable Oil
Гідрогенізована рослинна олія Зволожуючий інгредієнт, який утримує вологу в шкірі та створює захисний бар'єр.
💦Arginine
Аргінін Амінокислота, яка допомагає зволожувати шкіру та підтримує її здоров'я.
💦Allantoin
Алантоїн Заспокійлива та загоююча речовина, що допомагає регенерації шкіри.
💦Silica
Силіка Порошок, що використовується для поглинання жиру і надання матовості шкірі.
💦Tocopherol
Токоферол Вітамін E, який діє як антиоксидант, захищаючи шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища.
💦Hydrogenated Lecithin
Гідрогенізований лецитин Емульгатор і зволожувач, що підтримує цілісність шкірного бар'єру.
💦Adenosine
Аденозин Активний інгредієнт, що допомагає боротися зі зморшками і покращує еластичність шкіри.
💦Hydrogenated Polyisobutene
Гідрогенізований поліізобутен Емолент, що забезпечує гладкість і зволоження шкіри.
💦Ceramide NP
Церамід NP Ліпід, що допомагає відновити та зміцнити шкірний бар'єр.
💦Tocopheryl Acetate
Токоферил ацетат Стабілізована форма вітаміну E, що діє як антиоксидант.
💦Cholesterol
Холестерин Ліпід, що допомагає зміцнити шкірний бар'єр і зберегти вологу.
💦Squalane
Сквалан Натуральний зволожувач, що підтримує м'якість та еластичність шкіри.
💦Bisabolol
Бісаболол Заспокійливий інгредієнт, що зменшує почервоніння та подразнення шкіри.
💦Macadamia Ternifolia Seed Oil
Олія насіння макадамії Олія, що глибоко зволожує та живить шкіру.
💦Dimethicone
Диметикон Силікон, що створює на шкірі захисний бар'єр, утримуючи вологу та забезпечуючи гладкість.

Крем має приємну та дуже легку текстуру (хоча працює він, як дуже поживний та щільний крем), кремова-гелева, білого кольору. На шкірі стає одразу прозорою. Легко розподіляється, вбирається в нуль, залишає приємне природне сяяня.

Дивне відчуття, він ніби і невагомий, але відчуваєш ніби захисний шар (це не плівка, це відчуття наповнення з середини).

Він дуже глибоко зволожує та живить шкіру. І зволоження протьогом всього дня.

Миттєво заспокоює шкіру, знімає почервоніння, усуває печіння

Сприяє швидкому загоєню подразнень, і в моєму випадку ще і опіків

Робить шкіру м'якою

На другий день зникли лущення та сухі ділянки

Ефект відчуваєшь після першого використання, а після тижня справді, враження, що в мене нове обличчя!

Дуже дієви засоби, які залюбки придбаю в повнорозмірі, особли крем! Щиро раджу звернути на нього увагу (особливо власницям жирного/комбінованого типу шкіру, бо це "наша" текстура)!

Крем для регенерації шкіри P.CALM
Крем для регенерації шкіри P.CALM
Крем для регенерації шкіри P.CALM