Alyona Fedyk

Сонцезахисний крем для обличчя Lamic: моє продовження боротьби з пігментацією

Сонцезахисний крем для обличчя Lamic: моє продовження боротьби з пігментацією

З брендом Lamic більшість дівчат починають знайомство з легендарної карбоксітерапії. Обіцяю спробувати і поділитись враженням з вами:) Але все ж моя потреба зараз – це захист шкіри після пілінгу. Наразі індекс УФ низький, тому SPF 35 вважаю хорошим захистом на цей сезон:) То що ж це за крем та чому його радять навіть косметологи?

Сонцезахисний крем для обличчя Lamic: моє продовження боротьби з пігментацією

Він не викликав ніяких запалень, шкіра “почувається” комфортно. Але: ніякого зволоження він вам не надасть:) Крем настільки легкий та невагомий, що на шкірі лишається вологим сяйвом, наче б то ви щойно вмились водою. Ніякого білого нальоту. Через хвилини 2 вбирається та, сподіваюсь, працює на захист шкіри від УФ-променів. Принаймні за цей місяць я не побачила жодних додаткових пігментних плям:) Однак, на пізню весну та літо доведеться шукати засіб з вищим показником SPF.

Флакон дуже зручний для подорожей. Є дозатор, який одним натиском видає зовсім трішки крему. Потреби наносити багато немає, адже, повторюсь, зволоження він не дає. Його задача – захистити шкіру від сонечка, а в моєму випадку – від появи тих некрасивих темних плям:)

Він пахне точнісінько як оливкове мило Palmolive Naturel. Ніжний аромат, доволі відчутний на шкірі, тому, якщо ви не любите косметику з інтенсивними запахами, ця особливість може вас засмутити. Я ж просто обожнюю це:)

Крем містить етилгексил метоксіціннамат і бензофенол-3, які власне і працюють на захист шкіри від ультрафіолету. Ці компоненти широко використовуються в сонцезахисній косметиці та є відносно безпечними для шкіри. Також у складі крему є олія ши, дія якої направлена на пом’якшення шкіри та укріплення захисного бар’єру.

Косметика Lamic не тестується на тваринах.