BELENKAYA

Гель Lamic, або як я відмовилася від справжнього алое

Гель Lamic, або як я відмовилася від справжнього алое

Алое є незамінною частиною мого догляду за собою. Настільки незамінною, що свого часу я придбала справжню рослину, щоб застосовувати для загоєння та заспокійливої дії при подразненнях. Але коли до моїх рук потрапив цей засіб, все змінилося...

Це багатофункціональний засіб, без якого я дійсно більше не уявляю свою рутину. Я використовую його як маску для обличчя, засіб після гоління та засмаги, і навіть при атакуванні комахами влітку. Він впорається з будь-якою поверхневою проблемою на вашій шкірі!

У складі аж 98,7% алое, а також гіалуронова кислота, які відомі своїми зволожувальними та протизапальними властивостями. Прозора текстура та колір дуже нагадують справжній сік алое, а мені, повірте, є з чим порівнювати.

Туба дуже велика! 250 ML чистого щастя, яке тобі не потрібно добувати з листя, а потім чекати коли воно відросте :)

Шкіра рук періодично стає аж такою сухою, тому коли відчуваю, що креми занадто поживні і не дають саме зволоження — Lamic Cosmetici Gel Intensamente Idratante приходить на допомогу.

Одразу після використання, шкіра буквально "випиває" гель та стає дуже м'якою та гладенькою. Будьте готові до того, що засіб не поглинається в 0, якщо ви наносите його багато, адже це абсолютно нормально для справжнього гелю алое. Липкості майже немає, лише приємна заспокійлива дія та чудовий освіжаючий аромат. При використанні настає миттєве полегшення.

Water (Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Urea 46%, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbopol, Hyaluronic Acid, Bidens Tripartita Extract, Urtica Dioica Extract, Triethanolamine, Phenonip.

Склад максимально чистий і простий, без зайвих домішок та додатків, тому його можна використовувати навіть дітям.

  • сік алое зволожує, запускає процеси регенерації шкіри, насичує вітамінами і діє, як антисептик;
  • низькомолекулярна гіалуронова кислота проникає у глибокі шари епідермісу і зволожує зсередини;
  • знімає почервоніння, подразнення, свербіж;
  • заспокоює шкіру після довгого перебування на сонці;
  • можна наносити товстим шаром на обличчя як маску і змивати через 15 хвилин;
  • прекрасно зволожує тіло;
  • знімає втому з ніг і живить суху шкіру п’ят;
  • добре зволожує шкіру рук.

Думаю моя рослина просто щаслива, що я нарешті перестану відрізати від неї листочки😂 Тепер у цьому дійсно немає ніякої потреби!